Čo máte dnes na ruke (hodinky)?

  • … mám tu taky interný kurzový lístok s otázkou : kto bude požadovať je j fotku … na Teba tu mám najnižší kurz

  • … to pero … v ružovej

  • .. pripadne Ti môžem poskytnúť nášho fyzioterapeuta … mám vo firme 6 dievok oni nechceli ďalšiu … takze som na vsetko sam

  • Pepe, prečo si myslím, že tie hodinky už neposunieš ďalej? ;)

    No do hlavy ti nevidím 😜 ale priznám sa, mám čierne myšlienky ⬛️ ale som pri zemi, hodiniek mám dosť 🤔. Ozaj, rozmýšľal som, či by sa medzi nami na fóre neujala taká služba dočasky - kus za kus na prespávačku 😳🤑🥴😂

    A stitch in time :D

  • No do hlavy ti nevidím 😜 ale priznám sa, mám čierne myšlienky ⬛️ ale som pri zemi, hodiniek mám dosť 🤔. Ozaj, rozmýšľal som, či by sa medzi nami na fóre neujala taká služba dočasky - kus za kus na prespávačku 😳🤑🥴😂

    som ochotny poskytnut zenine apple watchky za kohokolvek rolexy ..... ;) .... u mna v pohode len ja mam honcle ktore chcem asi len ja ;)

  • .. pripadne Ti môžem poskytnúť nášho fyzioterapeuta … mám vo firme 6 dievok oni nechceli ďalšiu … takze som na vsetko sam

    no byt sam na 6 dievok nemusi byt uplne na zahodenie :D, sa chces zbavit toho fyzioterapeuta, co? ten ti to tam trochu kazi tusim 1f923

  • … krcmasleng… žiadne narecie