Čo máte dnes na ruke (hodinky)?

  • ..... ja som sa odnaucil upinat na veci..... jazdil som MTX a Enduro, Downhill na bajkoch ... ked som mal radost z novej motorky vyladil som ju tak ako som chcel a po sezone vyzerala ako veteran z vietnamu.... niekedy aj ja .... na skate sa to robi tak ze nez zacnes jazdit tak osuchs grafiku na spodku dosky ( tu grafiku kvoli ktorej si si tu dosku kupil ) o betonovy murik aby si nato pri jazdeni nemyslel ze to oskres.... mozno ma hodinky zmenia.... mozno

    upinat sa na veci, hlavne ich dokonaly stav, asi najlepsie nebude, proste nam ale maju robit radost. A to je vtedy ked ich nosime a nie ked ich vyberieme nachvilu zo suflika ci nebodaj trezora. A nosenie obnasa nejake tie zranenia, mozes davat pozor ako chces....
    Ja som si tie Tudory nekupil na kseft alebo ako pripadne ulozenie penazi, ale proste ich chcem nosit lebo ma bavia a su fakt dobre urobene. Maju vsetky tie vlastnosti funkcne aj esteticke ktore som po kazdodennych hodinkach vzdy chcel, v idealnom mixe do jedneho kusku. Pribudajuce skrabance sice nepotesia ale nosit ich preto neprestanem. Nakolko som nesikovny neuspesny 40tnik v polke tej dekady co to dotiahol akurat na nejake priemerne platene fulltime ITcko v korporate, setril som na ne vyse pol roka a kupil som si ich ako odmenu za 25 rokov nonstop v biznise a pracovnom zaprahu, a aj pri najlepsej konstelacii uz s jasnym presahom do druhej polky zivota...
    Dame si taku mobilovku kde je vidiet okrem dokonaleho zlicovania endlinkov aj najnovsi "prirastok" na lavej nozicke a aj na lunete na prislusnom mieste... netusim kde a ako sa to stalo...

  • a neskodi to?…

    nemyslím hrať

  • upinat sa na veci, hlavne ich dokonaly stav, asi najlepsie nebude, proste nam ale maju robit radost. A to je vtedy ked ich nosime a nie ked ich vyberieme nachvilu zo suflika ci nebodaj trezora. A nosenie obnasa nejake tie zranenia, mozes davat pozor ako chces....

    Ci to ty nebudes mat z tej zubnej kefky ^^

  • Nie chlapi fakt nezartujem, robim to tak odkedy ich mam, presne takto. Nebudem nosit zasvinene hodinky a spametat sa kym budem mat cierne smuhy na ruke (uz aj take som videl u jednej damy s rlx dj co ich 5r necistila)

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    Aj ja periem hodinky pravidelne , aj ženine aj s zubnou kefkou , ale pozor na WR

    Peter Th.

  • Aj ja periem hodinky pravidelne , aj ženine aj s zubnou kefkou , ale pozor na WR

    hlavne treba zasrobovat korunku, resp skontrolovat ci je dotiahnuta. hodinky s wr>50 by toto mali bez problemov prezit, moje su znacene na 150 a vzhladom na znacku a cenu to povazujem za postacujuce :)

  • upinat sa na veci, hlavne ich dokonaly stav, asi najlepsie nebude, proste nam ale maju robit radost. A to je vtedy ked ich nosime a nie ked ich vyberieme nachvilu zo suflika ci nebodaj trezora. A nosenie obnasa nejake tie zranenia, mozes davat pozor ako chces....
    Ja som si tie Tudory nekupil na kseft alebo ako pripadne ulozenie penazi, ale proste ich chcem nosit lebo ma bavia a su fakt dobre urobene. Maju vsetky tie vlastnosti funkcne aj esteticke ktore som po kazdodennych hodinkach vzdy chcel, v idealnom mixe do jedneho kusku. Pribudajuce skrabance sice nepotesia ale nosit ich preto neprestanem. Nakolko som nesikovny neuspesny 40tnik v polke tej dekady co to dotiahol akurat na nejake priemerne platene fulltime ITcko v korporate, setril som na ne vyse pol roka a kupil som si ich ako odmenu za 25 rokov nonstop v biznise a pracovnom zaprahu, a aj pri najlepsej konstelacii uz s jasnym presahom do druhej polky zivota...
    Dame si taku mobilovku kde je vidiet okrem dokonaleho zlicovania endlinkov aj najnovsi "prirastok" na lavej nozicke a aj na lunete na prislusnom mieste... netusim kde a ako sa to stalo...

    ... myslim ze to by sa dalo rozlestit a nasledne satinovat... ak nie tak urobit podobny na pravu

  • ... myslim ze to by sa dalo rozlestit a nasledne satinovat... ak nie tak urobit podobny na pravu

    urcite hej ale trafit smer a grit brusu by bolo treba. no nebudem to riesit z jedneho hlavneho dovodu - ja tie hodinky nosim stale a toto bohuzial nie je posledne poskodenie, aj ked si to nechcem pripustit. zamrzi, ze uz nevyzeraju ako nove, na druhej strane nie je to funckna vada ako obity lak na aute (ten moze zacat hrdzaviet, toto nie), tak s tym proste treba hodinkovo zit ... a samozrejme si uvedomujem aky som v podstate lucky man, ze vobec mam cas a priestor riesit prave toto...

  • Ivanhoe34 Ako sa vravi, praveho muza jazvy zdobia :D , To by ma nesral ani tak ten skrabanec (takych este bude), ako to, ze k tomu nie je poriadna historka 🤣, hodinky s pribehom su vzacnejsie ;)

    jj kolega co sem uz menej chodi mal, ak si dobre spominam, pribeh o poskriabanom AR pocas sexu manzelkinym prstenom :D
    ja mozem tak maximalne odhadovat ci to bol tanier pri umyvani riadu alebo suter na turistike :D

  • jj kolega co sem uz menej chodi mal, ak si dobre spominam, pribeh o poskriabanom AR pocas sexu manzelkinym prstenom :D
    ja mozem tak maximalne odhadovat ci to bol tanier pri umyvani riadu alebo suter na turistike :D

    ... vidis a uz mas pribeh