Čo máte dnes na ruke (hodinky)?

  • Dobré ránko všetkým ;) . Dnes som natiahol posledné z trojice hodiniek po otcovi . Tak príjemný piatočeeeek :) .

    tvoj otec bol vlastne hodinkomaniak ✌️ predpokladám, že voľačo starší odomňa a moji rovestníci mali poväčšine jedni hodinky 🥴

    A stitch in time :D

  • tvoj otec bol vlastne hodinkomaniak ✌️ predpokladám, že voľačo starší odomňa a moji rovestníci mali poväčšine jedni hodinky 🥴

    Bárs by si mal pravdu :) . On bol len lenivý , keď sa mu pokazili hodinky , nešiel k hodinárovi , ale kúpil nové :D . Okrem týchto , lebo mali už všelijaké ručičky , aj ciferník sa menil . Dnes ideme s mamkou na oslavu 100 - tého výročia založenia našej maličkej dedinky , takže ho beriem so sebou <3 . p.s. otec bol r.v. 1932.

  • Bárs by si mal pravdu :) . On bol len lenivý , keď sa mu pokazili hodinky , nešiel k hodinárovi , ale kúpil nové :D . Okrem týchto , lebo mali už všelijaké ručičky , aj ciferník sa menil . Dnes ideme s mamkou na oslavu 100 - tého výročia založenia našej maličkej dedinky , takže ho beriem so sebou <3 . p.s. otec bol r.v. 1932.

    no celá moja úvaha vychádzala z tvojho rv = 1974 8o tak to teda mohol byť v pohode aj môj otec :thumbup:

    A stitch in time :D

  • no celá moja úvaha vychádzala z tvojho rv = 1974 8o tak to teda mohol byť v pohode aj môj otec :thumbup:

    no ja som len taký poškrabok , na naliehanie môjho brata sa raz zdul , a vytriasol to posledné , čo mal 🤣🤣🤣

  • no ja som len taký poškrabok , na naliehanie môjho brata sa raz zdul , a vytriasol to posledné , čo mal 🤣🤣🤣

    ale no zasa nepreháňaj, veď mal 41 rokov a to nie je koniec radovánok ;)

    A stitch in time :D

  • ale no zasa nepreháňaj, veď mal 41 rokov a to nie je koniec radovánok ;)

    ... ak sa zenis az v 40tke tak este asi nie...

  • tak ja som asi divný :P

    ... a to je dobre....

  • Fake ( ruže sú pravé )

    Fejk by to bol keby tam to posledne písmenko greckej abecedy bolo. Takto je to iná značka , ktora trocha ojebala systém. tak sto ako steinhart, squale a pod.

    Inak ako si s nimi spokojný? už som sa ťa to raz pýtal ale už je to nejaký čass. myslím tým presnosť, remienok a podobne. A ešte jedna otázka: Máš ich z aliexpresu alebo z amazonu?

  • Fejk by to bol keby tam to posledne písmenko greckej abecedy bolo. Takto je to iná značka , ktora trocha ojebala systém. tak sto ako steinhart, squale a pod.

    Inak ako si s nimi spokojný? už som sa ťa to raz pýtal ale už je to nejaký čass. myslím tým presnosť, remienok a podobne. A ešte jedna otázka: Máš ich z aliexpresu alebo z amazonu?

    Kupoval som z ali a nejdem hovoriť žiadne superlativy. Sú to normálne hodinky, idú presne a jediné, čo by mohol niekto normálny vytknúť je absencia vnútorného AR. Ja ho mám len na jednych hodinkách a je fajn.

    A stitch in time :D