Čo máte dnes na ruke (hodinky)?

  • No bol som v stredu vybavovať lekárov na vodičák po 65 a očiarka zistila že okrem cylindrov ( astigmatizmus ) -3 dioptrie vidím ako orol skalný 🦅

    Cylindre uz moc nevidat, dnes sa to uz tolko nenosi, tak si z toho nic nerob ^^

  • Ja ich mám tiež, pri úprave tejto korekcie astigmatizmu my dokonca znížili dioptrie pod 2, takže vidím lepšie s menšími ako som mal. Mal som šťastie na dobrú lekárku, trochu sa so mnou vyhrala :)

  • Ja ich mám tiež, pri úprave tejto korekcie astigmatizmu my dokonca znížili dioptrie pod 2, takže vidím lepšie s menšími ako som mal. Mal som šťastie na dobrú lekárku, trochu sa so mnou vyhrala :)

    To je super👍mojim ociam uz nepomoze ani ked sa so mnou vyhra dobra lekarka ^^, ale predstava lakava ^^

  • No bol som v stredu vybavovať lekárov na vodičák po 65 a očiarka zistila že okrem cylindrov ( astigmatizmus ) -3 dioptrie vidím ako orol skalný 🦅

    ja mam v 45 do cylindra na jednom oku az 2.25, okuliare som hrdinsky von nenosil, len k praci ale uz sa to zmenilo...
    tak som si dal urobit all around, sakra drahe skla ale nosia sa mi dobre, a uz aj fotenie nie je take odhadovanie :)

    Modry efekt urobila odrazena obloha pri zapadajucom slnku pomedzi stromy, hodinky su samozrejme cierne :)

  • … včera mi Roman pekne zavaril s tou vidlou …. odbúravam stres

  • … vidíš …. a ja v jednom kole

    … Katarínka od nepamäti … hore bez

  • … a každú hodinu antidepresíva

  • Boha zisťujem , že sme postihnutí nielen hodinkami 😳

    jasne, v tom nie si sam... uz si pripadam jak poloselpa kalika na blizko, neprecitam bez okuliarov zaruku na potravinach v obchode, kompozicia na fotaku len odhadom posledne tyzdne... pride necakana udalost (ake sa za posledne mesiace stavaju pravidelne) a cela vyplata v riti. proste to da zabrat aby sa clovek drzal pri zdravom rozume, holt nova doba...