Čo máte dnes na ruke (hodinky)?

  • .... s Breitlingami pod mostom?.... ;)

  • Ja musim pockat ;( ;(

    .... aj ja to odkladam , ale akoze tu teraz na gauci sedim tak slubujem ze ju zoservisujem najneskor .... najneskor ... co ja viem ,,,,,,urcite

  • To sa stalo raz aj mne, použil som náhradu zo starých synových hodiniek za 60 EUR, ktoré už nenosil.

    Aktualizované 19:00:34 - skrutku som našiel pod gaučom 🪛🔧🔨⚒️🛠️

    A stitch in time :D

  • chalan, nemas na co cakat...

    ... zas az tak to nehori... je to na zeninom bajku... moju som robil v zime

  • Baterka vymenená 👍 mini skrutka stratená 😳 použitá univerzálna záplata - leukoplast ⚒️

    ... kopec chalanov dedi po svojich predkoch naradie rozneho druhu ... ja som po foxim dedil dve lepiace pasky ( aspon ze rozne velkosti) , lepidlo v cervenej tube predpokladam kanagon , 250gr kladivo bez ručky a plochy srobovak zbruseny z krížoveho. hold bol to bohem.... tanecnik. Mamke vzdy vravel.... a ktorý z tých maliarov a inštalaterov vie demi plié.... a šiel do šenku

  • Tak to máš nejak podozrivo ostrý zrak :thumbup:

    No bol som v stredu vybavovať lekárov na vodičák po 65 a očiarka zistila že okrem cylindrov ( astigmatizmus ) -3 dioptrie vidím ako orol skalný 🦅

    A stitch in time :D

  • ... kopec chalanov dedi po svojich predkoch naradie rozneho druhu ... ja som po foxim dedil dve lepiace pasky ( aspon ze rozne velkosti) , lepidlo v cervenej tube predpokladam kanagon , 250gr kladivo bez ručky a plochy srobovak zbruseny z krížoveho. hold bol to bohem.... tanecnik. Mamke vzdy vravel.... a ktorý z tých maliarov a inštalaterov vie demi plié.... a šiel do šenku

    No s mojimi kolenami “ demi plié “ neurobím ale baterku viem vymeniť a leukoplast kúpila žena. A po otcovi som zdedil okrem niektorých vlastností seika, holiaci strojček a toť vsjo 😜

    A stitch in time :D