Čo máte dnes na ruke (hodinky)?

  • Uz nic nastastie :D inak ucitelstvo v ekonomickych predmetoch :) Bc. Ale lamu ma kamosi aj dalej ale nemam moch chut zabijat cas a penaze minat na tri pismenka. Dalsie Rolexy nie su zadarmo :D


    Sent from my iPhone using Tapatalk


    tak pokial ti to nemá ako v živote pomôcť tak načo, ale pokial by ti to pomohlo tak ďalšie dva roky ešte vydržíš :D ja mám pred sebou ešte 3 :D

  • Tiež ma o niekoľko dní čakajú Bc. štátnice, dlho som mal podobný názor ako lordsoft, keďže v mojom prípade nemá škola žiadny priamy vplyv na moje prijmy (keďže neplanújem nikdy v budúcnosti vykonávať "závislú prácu") a teraz je navyše štýlové byť "dropout", ale napriek tomu, že realisticky považujem peniaze za najdôležitejšiu vec v živote, rozhodol som sa dokončiť školu, nakolko vzdelanie v užitočnom obore na rešpektovanej škole, preukazáné vyšším titulom (MBA) považujem za jeden z komponentov rozvoja osobnosti, ktorý by som chcel dosiahnúť.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches


  • mňa čaká onedlho skúška z tohto, v mojom prípade by to bez školy bohužial nešlo :D

    prvý ich budem potrebovať ja sám, lebo než sa tých 1000 strán naučím tak ma z toho klepne :D

    Johny, ja by som povedal, že nie bohužiaľ, ale chvalabohu, že to v Tvojom prípade bez školy robiť nemožno. :)

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Alebo Dr. Hannibal Lecter (aj keď on samozrejme školu mal).


    Myslím, že z toho sa vekom veľa ľudí "vylieči" ;)

    Bodaj by, len sa obávam, že ja som sa skôr "vyliečil" z opačného názoru.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Bodaj by, len sa obávam, že ja som sa skôr "vyliečil" z opačného názoru.

    To príde časom, po prežití mnohých životných situácií človek prehodností svoje priority a názory. A nechcel som tým povedať, že peniaze sú v našich životoch nepodstatné, len určite nie sú najdôležitejšie... Život nie je čierno-biely. Sorry chalani, nechcel som moralizovať, to len keď už sme pri tej životnej filozofii :)

    Tempus Fugit

  • no, myslím že sú aj príjemnejšie miesta na exkurziu :D ja tam už pojdem len raz a to na skúšku :D

    Aj to by mi stačilo. Moja mama tuším na tej skúške dostala ako otázku mozog. Normálne ho krájala a vysvetľovala, ale to bolo v 60-tych rokoch 20. storočia, neviem, ako sa anatómia robí dnes.

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Aj to by mi stačilo. Moja mama tuším na tej skúške dostala ako otázku mozog. Normálne ho krájala a vysvetľovala, ale to bolo v 60-tych rokoch 20. storočia, neviem, ako sa anatómia robí dnes.


    na anatómii hej, tam je to tak aj teraz, cez rok máš dva popitevné pohovory, poton skúška sa robí dva dni, prvý deň píšeš test a keď spravíš ideš na pitevnu a skúšajú ťa tam, zhodou okolností som mal mozog aj ja vtedy :D no a keď spravíš aj to tak druhý deň ideš na ústnu skúšku :D Na patológii je to trochu inak, tu je jeden popitevný pohovor cez rok a teraz bude test a ústna skúška, ale to už v kancli, nie v pitevni :D Neviem či existujú nejaké exkurzie tam, ale keby sa schováš medzi študentov tak by sa to dalo, tam majú všetci rúška takže by ťa nespoznali :D