Čo máte dnes na ruke (hodinky)?

  • Ja som si také isté, len bez dátumu kúpil na aukro. Ale sú v horšom stave ako tie Robyho. Myslel som si, že ich budem aj nosiť, ale akosi som sa k tomu nedostal.

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Prihadzujes a cakach dokial nevihras
    No kľudne tá mozu prebiť vecou sumou
    Po ukonceni aukcie sa môže stat že aukcia bude na druhy deň pokr.i na to si treba dať pozor.

    MemoPad HD 7


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • Viem mi niekto skúsený ako laikovi v rýchlosti vysvetliť ako funguje aukro? Aukcia, prihadzujem, alebo kúpim za danú cenu?

    Kupoval som tam len raz, o tie moje hodinky neprejavil nikto iný záujem, takže som ich vlastne kúpil rovno za základnú cenu, žiadna dráma ani napätie sa nekonalo. Keď som si ich objednal, mal som troška v hlave, takže keď som videl zrána, aké sú „krásne“, povedal som si, že by mi vôbec nevadilo, keby ma niekto prebil. :mrgreen:

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Dík za info. Takže je to v podstate ako aukcia na eBay. Buď kúpim hneď za cenu, ktorú by chcel predávajúci dosiahnuť alebo prihadzujem hej. Neviem, nejak tomu aukru nedôverujem, preto sa pýtam. Či je to vlastne spoľahlivé.

  • @mapo pekná zbierka :) koľko si ju zhromažďoval ?

  • Ak myslíš obrázky (lebo zbieram aj viazanky :mrgreen: ) tak sem tam niečo prihodím. Existujú programy na automatické sťahovanie obrázkov tak to išlo rýchlo, len potom to triedenie kua. :)
    PS: ak by ste mali niekto viazanky na vyhazov tak sa ozvite ;)

  • OK, dnes väčšinou kravata, donedávna a ešte stále miestami používaný aj starší výraz "viazanka". (ale to som bol v tom, že takúto otázku dnes nedá už nikto, myslel som že to všetci poznajú aj takto :)
    EDIT: ešte som si to pre istotu overil ale oba výrazy sú správne ;)

  • Ak myslíš obrázky (lebo zbieram aj viazanky :mrgreen: ) tak sem tam niečo prihodím. Existujú programy na automatické sťahovanie obrázkov tak to išlo rýchlo, len potom to triedenie kua. :)
    PS: ak by ste mali niekto viazanky na vyhazov tak sa ozvite ;)

    Rád by som mal aj ja takú zbierku, aby som mal lepší prehľad. Ale veru sťahovať to po jednom by dalo zabrať :D Môžeš poradiť nejaký ten program ? Alebo ako sa nejak dostať k takejto zbierke ? Viazanky by som mal mať niečo tak pokukám keď budem doma a ozvem sa ;)

  • Obrazky mozem hodit napr. na uschovnu ak niekto chce a dam Vam link. Nou problem. Rad sa podelim len niektore nie su potriedene ale v celku by to malo byt ako tak v pohode.
    Kravaty urcite potesia ak by ste sa ich chceli zbavit. Rad sa ich ujmem aj s nejakym peknym pribehom ci zazitkom. Budem vdacny. Mam par kuskou ltore stoja za pozornost. Prikladam rychle fotky pre potesenie ci usmev :)


    Odoslané z GT-S7562

  • Tomu linku by som sa veľmi potešil ;) Pekná zbierka. Už som videl zbierať všeličo ale kravaty nie :) Ja som voľakedy zbieral odznaky (cca 300ks). osali už len spomienky...

  • Cretino: vela ludi sa cuduje ked sa v tom niekde objavim, ale hej, niektore nosim. Plesy, zabavy, vianocne posedenia. Ale pomenej, zas az take vyuzitie to nema :)

    Odoslané z GT-S7562