Čo máte dnes na ruke (hodinky)?

    • Official Post
    don2008 wrote:

    To vyzera ako velmi prijemny den. Uputalo ta nieco v tych vykladoch?


    no, bolo toho viac, asi hodinu sme behali po nejakych hodinkovych obchodoch, wempe, bucherer, a co ja viem ake este... stucne zopar postrehov :
    - na ulici som za ten pol den videl asi 5x sub, 2x iwc, nejake tie pamy atd... ceresnicka na torte boli aqua terry na ruke asi 15 rocneho chalana v metre (modre 39) :D
    - nazivo ma velmi potesili tissot pr516 heritage, krasny kus hodiniek
    - v jednom obchode kde mali strasny vyber hodiniek, tak mali na pulte asi 2m sirokom a pol metra vysokom jedny rolexky vedla druhych, odhadujem tak par stovak kusov... presne podla velkosti a farieb rozdelene... najviac ma zaujali zelene suby, cierne milgy a modre dj a cierne daytony s cervenymi cifernikmi a rucickami, krasa...
    - bodyguardi vonku pred obchodom, obsluha samozrejme dokonala...
    - no a to turbo od bregueta vonku na ulici, no comment...
    :D

  • Mišo k tým tissotom... ktorá z farieb ciferníkov vyzerala najlepšie? Pozeral si aj klasický model PRS 516? Daj ešte nejaké dojmy. V poslednom čase som tak mimovoľne pokukával to po tomto modeli, ale naživo som si ho zatiaľ obzrieť nebol...

    Tempus Fugit

  • bre ranko vsetkym

    Breitling Super Avenger / Breitling SuperOcean Heritage Chrono / Steinhart Aviation Chronograph / G-Shock GW-A1100 / Sea-Gull Chinese Military / G.Gerlach Otago

    • Official Post

    Mišo k tým tissotom... ktorá z farieb ciferníkov vyzerala najlepšie? Pozeral si aj klasický model PRS 516? Daj ešte nejaké dojmy. V poslednom čase som tak mimovoľne pokukával to po tomto modeli, ale naživo som si ho zatiaľ obzrieť nebol...


    videl som len cez vyklad a len cierny cif. asi by som vybral modry, lebo vyzera byt dost tmavy, takze aj tak by bol vacsinou "cierny". najviac ma bere to puzdro s vystupenym sklickom, akoby to bolo cele jeden krasny monokok so sperkom na vrchu :

    vseobecne mam rad tahy, a toto je pre mna jedina slabina tychto hodiniek... ten origo je zaujimavy, no divny... neviem neviem ci by som to dal... nastastie je puzdro medzi nozickami rovne, takze to bude vyzerat dobre aj na noname tahoch, napr. na meshi to nevyzera zle: http://forums.watchuseek.com/f62/tissot-goo…iew-857862.html


  • - v jednom obchode kde mali strasny vyber hodiniek, tak mali na pulte asi 2m sirokom a pol metra vysokom jedny rolexky vedla druhych, odhadujem tak par stovak kusov... presne podla velkosti a farieb rozdelene... najviac ma zaujali zelene suby, cierne milgy a modre dj a cierne daytony s cervenymi cifernikmi a rucickami, krasa...
    :D

    ..taketo nieco mali aj v Bulharsku na Slnecnom Pobrezi :mrgreen:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Pekne, tiez som mal zalusk davnejsie, ale odradilo ma to "vylupovacie" dynko.. Ziadny zavit, len natlacene na puzdro..

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • len sa to potom tazsie zatvara, sem tam pomoze sulec celaskonu (ako nahrada za majzlik) a strojnicke tabulky (nahrada kladiva), ale niekedy sa mi uz stalo, ze som musel sklopit usi a ist k dvom levom k tej pani s tym majestatnym vystrihom, aby mi to zatvorili - zatial vzdy gratis :D

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • [quote='misoo','
    vseobecne mam rad tahy, a toto je pre mna jedina slabina tychto hodiniek... ten origo je zaujimavy, no divny... [/quote]
    mam dojem,ze oni u 516ciek maju 2 druhy

    jeden je tento ...

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    a dalsi zas tento
    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    Tah.
    ja osobne by som zvolil nieco na kozi alebo Mash aspon u tohto modelu ,,


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • Tak, tak, sú to nielen rôzne ťahy, ale aj hodinky. Obe sú 516, no jedny PR a jedny PRS, ak sa nemýlim. Jedny napríklad s potápkovou lunetou, tie heritage nie...

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Prezute do tropov..

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

    • Official Post

    janko: kozky nosis aj teraz v lete ?
    durin: ten vyzera velmi dobre, uz dlhsie sa pohravam s myslienkou na nejaku latku... :super:
    mapo: pro tyhle pripady sa ucim v lete nosit hodinky na oboch rukach, nech mam biely pasik co najmensi ::d

    inac ja uz treti den seika, v tych horucavach, nechapem tomu... 8|