Čo máte dnes na ruke (hodinky)?

  • Dnes vyskúšame najnovší prírastok :)

    Takisto: gratulácia! I keď je tá modrá "večná", v tomto prípade aj ja som sa prikláňal k čiernej verzii. Rozmýšlal som, že ti to aj napíšem, ale mal som súcit s tebou pri výbere. Športovo-elegantná, alebo elegantne-športová? Vyber si :)

    Pri výbere Longines HydroConquest som bol na tom podobne. Najskôr pevne rozhodnutý pre zelenú variantu, potom úplne zneistený po prezretí ostatných farebných kombinácií v obchode, potom pár dní pred kúpou som mal v ruke ešte sestrine čierne 41-ičky. Nooo, mal som zmiešané pocity. No nakoniec si myslím, že výber tej "zaujívavej zelenej" bol dobrý!!

    Dobrý výber si spravil :thumbup: (podľa mňa)

  • Takisto: gratulácia! I keď je tá modrá "večná", v tomto prípade aj ja som sa prikláňal k čiernej verzii. Rozmýšlal som, že ti to aj napíšem, ale mal som súcit s tebou pri výbere. Športovo-elegantná, alebo elegantne-športová? Vyber si :)

    Pri výbere Longines HydroConquest som bol na tom podobne. Najskôr pevne rozhodnutý pre zelenú variantu, potom úplne zneistený po prezretí ostatných farebných kombinácií v obchode, potom pár dní pred kúpou som mal v ruke ešte sestrine čierne 41-ičky. Nooo, mal som zmiešané pocity. No nakoniec si myslím, že výber tej "zaujívavej zelenej" bol dobrý!!

    Dobrý výber si spravil :thumbup: (podľa mňa)

    Väčšinou je to dilema, že či čierna alebo modrá. Čierna je ale najlepšia voľba pre konkrétny model väčšinou, samozrejme ak nemáš 9 čiernych už doma. Alebo keď odtieň nie je moc vydarený, čo bol prípad tej modrej trochu teraz. A ďakujem :)

  • ja som spokojný, na tých mojich sedia indexy, články na remienku, prosto všetko :thumbup:s výnimkou hmotnosti hodiniek sú parádne (sú trošku ťažké) :)

  • ja som spokojný, na tých mojich sedia indexy, články na remienku, prosto všetko :thumbup:s výnimkou hmotnosti hodiniek sú parádne (sú trošku ťažké) :)

    Viac ako moje Bulovy nemajú (230 g), napriek tomu sa nosia dobre, keď si dáš dobre raňajky ^^

  • Mne váha hodiniek neprekáža, mám ploché zápästie, teda unosím aj väčšie kalibre 🤓 skôr ma znervózňujú ľahke hodinky 🧐 stále pozerám, či som ich nestratil 😳

    A stitch in time :D

  • Mne váha hodiniek neprekáža, mám ploché zápästie, teda unosím aj väčšie kalibre 🤓 skôr ma znervózňujú ľahke hodinky 🧐 stále pozerám, či som ich nestratil 😳

    Presne, tiež nemám rád titanove napr. a bez tej váhy je to taký lacný pocit :)