ZODIAC Sea Wolf 2015 COLLECTIONS

  • ZODIAC Sea Wolf 2015 COLLECTIONS
    http://oceanictime.blogspot.cz/2015/02/zodiac…ollections.html



    Dva modely pro rok 2015 mají rozměry pouzder 39 mm x 13 mm a 40 mm x 14 mm, WR 200m, potápěčskou, jedním směrem otočnou lunetu se safírovou vložkou a hlavně navazují na tradici této modelové řady svým heritage designem, jako na řadu jedněch z prvních a nejznámějších potápěčských hodinek. Poprvé se řada Sea Wolf objevila v roce 1953.
    Strojek je mechanický s automatickým nátahem STP 1-11 se 44 hodinovou rezervou nátahu. Strojek byl vyvinutý v roce 2012 podle nejlepší tradice švýcarské technologie, má více než 100 dílů, každý samostatně zkontrolován a vyzkoušen. Aby se zaručila nejvyšší možná kvalita, každý strojek prochází různými testy, takže podle zrdroje se jedná o jeden z nejlepších strojků ve své třídě. Ceny: 995USD – 1195USD

    http://www.swisstp.com/


    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Tie čierne sú veľmi pekné a ešte krajšie sú ich rozmery :super:

  • konecne normalny rozmer puzdra, v sucasnosti skor exoticka znacka ktoru v nasich koncinach vidiet zriedkavo co povazujem za vyznamne pozitívum. mna dostali tie biele - indexy 6,9,12 a ciastocne aj rucicky su jasnym odkazom na Eterna Kon Tiki. fantazia! tie by som teda vazne bral vsetkymi desiatimi! a ked sa tak na ne pozeram tak by som bral obidva modely. rozhodne aj tie cierne. tak toto ma vazne nadchlo a zarmutilo zaroven pretoze pokial mi je zname tak nikde v okruhu minimalne 800 km ziadny dealer, ani v Reichu ak sa nemylim, vsak? :/

  • vazne? dakujem za informaciu Watchesfan. to som teda netusil. niekde a neviem ci nie prave na tomto fore som cital ze Zodiac ma v nasom pasme dost chabe zastúpenie. tak toto je pre mna novinka. uz len niekde usetrit tu tisicku :/

  • pekne, pekne :) tak si myslim ze z tej ponuky by sa dalo vybrat . celkom dost vintage modelov, predovsetkym uplne horny rad na detailnej fotke. dokonca vidm ze maju v ponuke aj Movado??? nooo, budem si ten obchod pamatat.

  • Tieto nové som už dnes zaregistroval a vedel by som ponosiť oboje, parádne ručičky, vzhľad, zafírová vložka lunety a storjček. Fakt podarené

  • to @mathyk : ja tuto "marku" (značku) vnimam uz relativne dlhsi cas, kedysi to myslim boli celkom bezne hodinky, no potom ako ich kupila, (pokial si dobre spominam) ista americka spolocnost (opravte ma ak sa mylim) tak tu v Europe akosi upadli do zabudnutia. ja som na ofiko stranke nasiel par peknych retro kuskov a raz by som niektore z nich rozhodne rad vlastnil. a propo : Mathyk, sice trochu off topic ale tak som vcera trochu smiroval tie Squale a myslim ze som nasiel take slusne univerzaly az ich nedokazem vytesnit z hlavy :)

  • Mapo, uplny suhlas - pripadne ich strcit do "archivu" nech "zreju" ako kvalitna Ostrovna Single Malt a len sa nimi tak kochat :) asi nie som normalny ale s prepacenim pani, to zrejme vacsina ludi tu na fore...

  • Od roku 2006 tým švýcarských inženýrů, techniků a podnikatelů plánoval založit společnost na vývoj a výrobu strojků do hodinek. Výsledkem měl být strojek, který reprezentuje jejich společnou vášeň a uspokojuje nároky zákazníka. Po šesti letech vývoje a testování se strojek značky STP stává realitou, brány závodu se otevřely a v roce 2012 byla zahájena výroba a montáž prvního kalibru STP1-11...

    A vůbec, máš tam přeci ten odkaz co jsem na fabriku dal, tak se potrap :)

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Budeš mít pravdu, protože stejnej strojek jsem našel i ve fosíliích. Kdo vlastní Glycine a td? Pro mně jsou důležitý hodinky, z těhle bych si vybral. Kdo vlastní Perrelet? A taky bych si vybral.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1


  • A vůbec, máš tam přeci ten odkaz co jsem na fabriku dal, tak se potrap :)

    :) vdaka Watchesfan. nabudúce sa teda potrapim :)

    @mathyk - jasna paka, uz si spominam, je to Fossil - vyrobca penazeniek, opaskov, módnych doplnkov a popri tom aj hodiniek :) nejak mi to vyhucalo z palice. ale aspon som si spravne pamatal ze to bola Americka spolocnost

  • konecne normalny rozmer puzdra, v sucasnosti skor exoticka znacka ktoru v nasich koncinach vidiet zriedkavo co povazujem za vyznamne pozitívum. mna dostali tie biele - indexy 6,9,12 a ciastocne aj rucicky su jasnym odkazom na Eterna Kon Tiki. fantazia! tie by som teda vazne bral vsetkymi desiatimi! a ked sa tak na ne pozeram tak by som bral obidva modely. rozhodne aj tie cierne. tak toto ma vazne nadchlo a zarmutilo zaroven pretoze pokial mi je zname tak nikde v okruhu minimalne 800 km ziadny dealer, ani v Reichu ak sa nemylim, vsak? :/

    Pred nedávnom som videl Zodiac vo výklade v Auparku v KE, ale skôr to boli také prerastené fashion modely. Možno to bolo práve aj v klenoty Aurum ako spomínal Watchesfan.

    "Do téhle šlamastiky nás přivedla naše vlastní tupost a tupost nás z ní zase dostane." H.S.

  • dobry postreh a fajn info Tomáš. vdaka za typ. vlastne ma teraz napadlo ze aj v Au v Ba maju Klenoty, takze by tam ciste hypoteticky mohli mat aj nejake tie Zodiaky? reku, aspon ich omrknem i ked skor predpokladam ze budu asi mat len kvarcy. a prerastene nemam rad ani mäso, natož ešte hodinky :) urcite tam ale nebudu tie nadherky ktore nam tu dnes predstavil Watchesfan