Oris Thelonious Monk Limited Edition

  • Oris Thelonious Monk Limited Edition
    http://www.masterhorologer.com/2015/02/oris-t…ed-edition.html

    Švýcarská značka hodinek Oris představuje další model hodinek věnovaný světu jazzu a to konkrétně Thelonious Monk, jednomu z nejlepších amerických jazzových pianistů a skladatelů.


    Hodinky jsou oslavou osobitého skladatelova hudebního stylu, pouzdro o velikosti 40mm vyplňuje sunray modrý číselník a zde si povšimněte nevšedního uspořádání indexů mezi 10 a 12 hodinou, odkazující na Monkovy disharmonické hudební prvky. Hodinky budou prezentovány v dřevěné krabici se saténovým lakem a začátek prodeje limitované edice čítající 1.000 kusů se plánuje na měsíc květen 2015. Cena CHF 1,800.00. Strojek : Oris Cal. 733 jehož základem je u značky Oris dobře prověřená Sellita SW 200.


    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Veľmi pekná farba ciferníka. Mám rad jednoduchosť ale toto je už príliš jednoduché aj keď chápem opodstatnenie :) Nejaký pekný font na indexoch by im v mojich očiach pridal malé percentá na kráse :) Ale to je len môj subjektívny názor. Hodinky sú každopádne aj tak veľmi pekné :amen:

  • Já bych zase uvítal velikost 38 mm, ve které by nebylo tolik prázdného prostoru. Ty indexy v podobě perliček mně opravdu připomínají hudební tóny, nebo tak něco, ale je to tím, že vím komu a čemu je model věnován. Zcela správně vynechali datumku :super:

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1