The Omega Seamaster Aqua Terra 150m James Bond Limited Edition and the Omega Constellation Pluma

 • The Omega Seamaster Aqua Terra 150m James Bond Limited Edition and the Omega Constellation Pluma
  http://www.watchonista.com/104…mes-bond-limited-edition-
  http://kultura.idnes.cz/novy-b…41204_120542_filmvideo_ts  V tomto roku nás čaká ďalší diel slávnej série o agentovi s povolením zabíjať, Jamesovi Bondovi, s názvom Spectre. Film je do kín ohlásený na november roku 2015. Popri Craiga si zahrajú herci Ralph Fiennes, Christopher Waltz či Monica Bellucci. Nový názov možno do slovenčiny preložiť ako strašiak, prízrak alebo napríklad hrozba. Je otázka, či ho distribútori budú prekladať, posledné dva diely série totiž vpustili do slovenských kín s pôvodným názvom. Názov navyše s veľkou pravdepodobnosťou odkazuje na fiktívne teroristickú organizáciu SPECTRE, ktorú pre svet Jamesa Bonda stvoril jeho pôvodný autor Ian Fleming a ktorá sa objavila už v prvých filmoch Dr. No, Srdečné pozdravy z Ruska či trebárs Thunderball.  Externý obsah www.youtube.com
  Obsah vložený z externých zdrojov sa nebude zobrazovať bez vášho súhlasu.
  Aktiváciou externého obsahu súhlasíte s tým, že osobné údaje môžu byť prenášané na platformy tretích strán. Viac informácií o tomto sme poskytli v našich zásadách ochrany osobných údajov.
  Značka Omega nám umožňuje již dnes pohled na model hodinek, které ve filmu uvidíme. Jedná se o model Seamaster Aqua Terra 150m James Bond, na kterém se objeví slavné logo 007, ale také logo reprezentující oficiální insignie rodu Bondů, které se již v minulosti objevilo na luxusním zbožím pod záštitou Jamese Bonda.

  Model hodiniek Omega Seamaster Aqua Terra 150 m má vo svojej špecifikácii uvedenú hodnotu, do ktorej odoláva magnetickému poľu, teda 15.000 Gauss. Tento model nesie označenie 15007, kde 15000 znamená odolnosť magnetickému poľu a 007 je označenie agenta. Celé číslo 15007 je zároveň aj počet kusov vyrobených v tejto limitovanej edícii.  Značka Omega predstavuje tiež model Constellation PLUMA s koralovým číselníkom, vyrobeným z 18-karátového zlata, s diamantovými indexy a 32 diamantmi na obvode puzdra.


 • Páči sa mi cieferník aj farebné prevedenie, podla mňa pekná edícia.
  Tie limitované Aqua Terra vo filme určite nebudú, vo filme budú štandardné Aqua Terra Master Co-axial. Zrejme sa objavia aj nové Seamaster 300 Master Co-axial, zrejme s NATO remeňom.
  BTW toto je fotka z natáčania v Rakúsku, Dave Bautista, ktorý hrá Mr. Hinxa bude mať vo filme pravdepodobobne tieto hodinky, bohužial neviem o aké sa jedná.

 • Neobjavili, zdalo sa mi, že podla toho si tvrdil, že sa vo filme objaví táto edícia.

  Značka Omega nám umožňuje již dnes pohled na model hodinek, které ve filmu uvidíme. Jedná se o model Seamaster Aqua Terra 150m James Bond, na kterém se objeví slavné logo 007, ale také logo reprezentující oficiální insignie rodu Bondů, které se již v minulosti objevilo na luxusním zbožím pod záštitou Jamese Bonda.

 • Zozadu si nefotil? Podľa fotiek z netu majú zaujímavo urobený aj zadný priehľad, krásne hodinky. Jedny z naj vôbec.

  Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

Letisko Sliač