Raymond Weil - Parsifal

  • Tuto znacku som na fore este nevidel a tusim nepatri medzi velmi oblubene. V mojom pripade ide o elegantne chronografy, nastastie nie vyslovene oblekovky. Napriek chrono komplikacii ide o male a pohodlne hodinky. Puzdro velkosti 42mm s hrubkou 12mm a kratsimi nozickami urcite vyzera dobre na takmer kazdom zapasti. Obojstranny antireflex a leskle oble rucicky s indexami dodavaju smrnc a vacsinou ulahcuju odcitanie casu. Obcas sa len kocham a zabudnem kolko je vlastne hodin :) Kombinacia WR 100m so srobovacou korunkou a remen z aligatora mi pride trochu zvlastna, ale v pripade kovoveho naramku uz dava trochu vacsi zmysel. (Ne)oblubeny kyklop nad datumom patri k veciam, na ktore si treba asi len zvyknut :) Celkovo ide o pomerne podarene hodinky, aj ked v danej cene by som asi volil nieco ine.

    Par foto:

  • Tak trošku oživím toto vlákno otázkou :) Mysiak, máš ešte tieto hodiny? Ak áno, prosím ťa mohol by si sem hodiť fotku spony z tvojho remienku? Rozmýšľam že skočím do WDL zistiť čo by stál origoš kožený remeň...

  • Par mobilnych foto, snad stacia pre predstavu. Zakrivenie spony je na prvy pohlad dost vyrazne, ale perfektne kopiruje ruku. Zatial sa mi nepodarilo najst podobnu univerzalnu preklapacku.
    Potom sa pochval aku cenu si vypytali, odhadujem cca 300e. Za tah chceli 500e s cakanim skoro 2 mesiace. To som si radsej kupil dalsie hodinky :D