Teraz ale potrebujem vašu pomoc!

  • Uvažoval som, ako zvýšiť návštevnosť a počet členov tohto fóra a dospel som k záveru, že rôzne súťaže o zaujímavé ceny by tomu mohli pomôcť. Preto som sa rozhodol, že budem v tejto sekcii organizovať rôzne súťaže, minimálne na začiatok. Ceny môžu byť rôzne, od kvalitných kožených remienkov, cez krabičky na hodinky, až po naťahovače hodiniek a samotné hodinky!

    Zatiaľ mi však chýba nápad, akým spôsobom a za akých podmienok to urobiť.. Cieľom je, získať čo najviac nových členov, ktorí budú aj aktívni prispievatelia. Má niekto nejaký zaujímavý nápad ako to docieliť? Sem s ním! Kým je nás 9 členov, nevidím v tom veľký zmysel, pretože súťaž by bola strašne obmedzená. Myslím, že od 50 a viac členov už budeme môcť začať :)

  • co treba trocha propagace na info.photowatches.eu - aktualni navstevnost je pres 11.000 unikatnich navstevniku mesicne a dalsich cca 20.000 prijde za fotografiemi? verim, a statistiky mi to potvrzuji, ze hodne navstevniku je ze Slovenska :)
    a totez neni problem i pro toptipme.sk :)

  • "kibi" wrote:

    co treba trocha propagace na info.photowatches.eu - aktualni navstevnost je pres 11.000 unikatnich navstevniku mesicne a dalsich cca 20.000 prijde za fotografiemi? verim, a statistiky mi to potvrzuji, ze hodne navstevniku je ze Slovenska :)
    a totez neni problem i pro toptipme.sk :)

    Vybavené a dohodnuté, aké jednoduché ;)

  • "izidor211" wrote:

    hmm, mozno by pomohlo urobit aj propagaciu na chronomag.cz v sekcii forum, je tam vela uzivatelov zo slovenska a kopa uzivatelov z ciech


    tak v tom pripade drzim palce... :D

  • "kibi" wrote:


    tak v tom pripade drzim palce... :D

    :D heh, lenze ja to tam nezavesim, lebo tam som skor pasivny pouzivatel, ktory len cita vsetky tie info, ale nezapajam sa tam velmi do diskusii

  • Mne pri zakladani fora pomohla reklama formou triciek, vizitiek a pod. Stacilo ist na jednu vystavu venujucu sa danej oblasti, obliect tricka s logom, tetuskam na recepcii podstrcit vizitky a navstevnost isla hore. Facebook, Twitter, Jigg a pod. vedia tiez robit zazraky, najma ked ma clovek kamaratov s podobnym zameranim ;)

    Drzim palce a zelam mnozstvo hodnotnych prispevkov!

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • "esqueleto" wrote:

    Uvažoval som, ako zvýšiť návštevnosť a počet členov tohto fóra

    Sutaze su fajn. Ale treba, aby co najviac ludi o nich aj vedelo. Toto forum musia poznat vyhladavace. Na zvazenie, ci sa oplati investovat do google adwords, etarget a pod. alebo aspon poriadne otpimalizovat stranku, pripadne vyuzit nejaku sluzbu, ktora za relativne symbolicke peniaze zaregistruje stranku do desiatok vyhladavacov a bezplatnych katalogov. To uz je na zvazenia prevadzkovatela, on pozna svoj biznis model :) nejde iba o forum, ale aj o obchod ktory treba propagovat :) dolezite urcite je, aby kazdy, kto hlada na internete hodinky, nasiel aj toto forum :)

  • "ivan_989" wrote:

    Sutaze su fajn. Ale treba, aby co najviac ludi o nich aj vedelo. Toto forum musia poznat vyhladavace. Na zvazenie, ci sa oplati investovat do google adwords, etarget a pod. alebo aspon poriadne otpimalizovat stranku, pripadne vyuzit nejaku sluzbu, ktora za relativne symbolicke peniaze zaregistruje stranku do desiatok vyhladavacov a bezplatnych katalogov. To uz je na zvazenia prevadzkovatela, on pozna svoj biznis model :) nejde iba o forum, ale aj o obchod ktory treba propagovat :) dolezite urcite je, aby kazdy, kto hlada na internete hodinky, nasiel aj toto forum :)

    Tam kde sa to dalo, som to zaregistroval. Keďže prvotný cieľ tohoto diskusného fóra nebolo a ani nie je komerčné využitie, plateným inzerciám sa z ďaleka vyhýbam :) Samozrejme uznávam, že fórum je dobré z hľadiska podpory predaja, ale myslím, že sa bude šíriť aj samo, prostredníctvom jeho členov, ktorí sú hodinkoví nadšenci. A hodinkoví nadšenci zväčša poznajú iných hodinkových nadšencov :alcool1: Predsa len ide o dosť úzko špecializované fórum, takže účelom ani nie je aby vyskočilo na prvé miesto v googli, keď niekto zadá do vyhľadávania slovíčko "hodinky". Keď ale niekto zadá do vyhľadávača frázu "fórum o hodinkách" alebo podobne, tak nás určite nájde. Z hľadiska SEO je podstatné aj množstvo článkov, čím viac diskusií a aj kvalitných článkov v teórii, tým vyššie pozície. Zatiaľ to naberá ten správny smer a mám z toho dobrý pocit. Verím, že to tak bude aj naďalej. :super:

  • "esqueleto" wrote:

    Ahoj durin, díky za tipy a vitaj medzi nami ;) V spolupráci s kibim už vyšiel článok na info.photowatches.eu Díky kibi :)


    zase neco napisu - co treba upozorneni na probihajici soutez? :)
    mne posunuti na prvni pozice vyhledavacu trvalo cca pul roku, nechtel jsem jit "zkratkou", imho to nestoji za to :)