CARL F. BUCHERER – ALACRIA RoyalRose Limited Edition

  • CARL F. BUCHERER – ALACRIA RoyalRose Limited Edition
    http://watchesseven.blogspot.cz/2014/12/carl-f…-royalrose.html

    Pánové, přiznejme si otevřeně, že mezi milovníky hodinek nepatří pouze muži, ale také ženy a já je nechci ve svých příspěvcích nijak zanedbávat. Byla by to velká chyba připravit dámy, ale i nás, o pohledy na skvosty, které hodinářské firmy ve spojení s mistry šperkaři dokáží vyrobit. Jen mě mrzí, že mnohdy samotné firmy podceňují ženskou lásku k mechanické kráse strojku. Dokáží vyrobit nádherný šperk a potom ho zazdít strojkem. Přesně tak je to i v případě hodinek, pro které jsem vytvořil toto vlákno. Uznejte sami, je to krása, škoda že právě tato firma z níž vyšly i zajímavé myšlenky v oboru mechanických strojků, dala přednost jen a jen šperku.

    Švýcarská hodinářská značka Carl F. Bucherer vytvořila hodinky, jejíž harmonický design doplňují pohádkově třpytivé safíry, diamanty a celkově má evokovat pocit rozvíjení květu růže, jako symbolu krásy, radosti a lásky. Jeho jemná krása byla v letošním roce inspirací ke zrodu hodinek Alacria RoyalRose. Jedná se o limitovanou edici vydanou v počtu 125 kusů....a do tohoto mistrovského díla zasadili quartzový strojek. Z mého pohledu potlačili hodinářskou stránku tak, že nepřipravili honosný mechanický strojek, důstojný míře užitého mistrovství šperkařského a dokonce i potlačili časomíru na něco bezvýznamného, co nestojí ani za pohled. Za mně je to velká škoda...i tak nemám starost, že by o hodinky nebyl mezi zákaznicemi, ale i zákazníky zájem. Jestli i vás hodinky zaujaly tak jako mně, klikněte si na tento odkaz, kde jsou i v maximalistickém rozlišení. https://www.flickr.com/photos/9233966…338549/sizes/k/

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • No toto je podľa mňa strašne nevkusné. Tie hodinky by boli omnoho krajšie keby tam nenapchajú toľko kamienkov :nono: Menej je niekedy viac...

  • Je nutné umět si to správně představit, zapojit fantazii, není to žádný ušmudlaný náramek se sklíčky za pár šušňů z tržnice. A je to pro ženy, dámy...které si to mohou dovolit i těm, kterým je to dovoleno ::d ... každý máme nějaký názor, já díky dědovi miluju šperkařinu (skoro) stejnou měrou, jako hodinařinu. I tak v této oblasti mám již svého dávného favorita. Kdo ještě nezná, nechť se podívá, skvělá práce, nejen ta reálná, ale i ta virtuální...tím ovšem zasazuji hlavní postavě tohoto vlákna těžkou ránu :/ ... a opravdu mě nezajímá, otázka podbízivosti se orientálnímu zákazníkovi, vnímám jen dílo.

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Tak tak, pre 99% žien je to, vždy bude a bol "len" šperk. Meranie času je len skromná doplnková funkcia tohto náramku :mrgreen:
    Ale podľa mňa teda veľmi vydarená šperkárska práca tento Bucherer, pre cene cca 150,000 dolárov jednoznačne 8|

  • Áno máte pravdu, keď sa na to pozriem ako na umelecké dielo tak klobúk dole lebo je to krásne. Chcel som len povedať že keď diamantové hodinky, tak skôr niečo také čo sa na hodinky aj stále podobá a dokáže splniť svoj účel a je to aj krásny šperk. Možno ešte keby je to jednofarebné, ale hej no nie som žena priateľka povedala žeby ich brala všetkými 10. No keby mám tie peniaze tak jej ich nekúpim :mrgreen: .. skôr niečo takéto :]

  • 'watchesfan wrote:


    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    Zo "šperkárskych hodinárov" u mňa jednoznačne vedie práve Piaget :)