• Takže kluk je má 24 hodin na ruce , teď jsem se znovu díval na odchylku, vlastně ji kontroluji každý den, jak je u těhle kalibrů zvykem, kolísá to, jeden den +2 další -1, další 0, každopádně po 19 dnech jdou o 10 vteřin do plusu. Asi dám na modlení, kdybych to neměřil já sám osobně, nevěřil bych tomu.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Romane Poreč, Pula, Rijeka a okolí, super, všude prázdno bez davů turistů. Cesta s dětma tam nám trvala 9 hodin, kolega to jel v pátek 36 hodin, všude kolaps. My pohoda :super: Ještě tak tejden.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Už není, všechno se začíná plnit, počasí se otočilo, min. týden se to rychle měnilo, teď je vedro. Jedna nehodinková fotka, raději jsem je schoval pod rukáv :)

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Stále si říkám, jaké švýcarské předražené hodinky mi mohou nabídnout day date (které používám velmi často) slušnou WR, ale také přesnost v rámci +1 až -1 za dva a půl měsíce. Já to nevim. Navíc v práci mám k různým příležitostem možnost vzít si hodinky v cenovce Audemarů, Cvstosek a podobně, takže hodinky, které bych chtěl a hlavně mohl si dovolit (Oris, Omega, Breitling...) jsou prostě horší a nemám důvod je kupovat. Jo, Rolády by se mi líbily, ale na ty co chci nemám. To je situejšn ?( A pak si vezmu Seika, co stojej pár..doopravdy pár éček a splňují úplně všechno a líp než ty nejdražší.

    tak jedna pracovní, kontrola nájemce na pláži

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • A pak si vezmu Seika, co stojej pár..doopravdy pár éček a splňují úplně všechno a líp než ty nejdražší.

    Dobré pre Teba, ak to takto vidíš. A keby si ešte vyskúšal quartz... :)

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Quartz i Eco drive jsem měl nespočet (No name, Casio, Citizen, Traser, Luminox a nevim co všechno), to mě přestalo bavit s nárůstem mého zájmu o mechanický strojky.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Tie Seiká sú modré alebo čierne? Nejako to neviem rozoznať, no fakt pekné... Sa mi zdá, že skôr modré, z tej menšej foto. Aké majú presne označenie? Dík.

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Tie Seiká sú modré alebo čierne? Nejako to neviem rozoznať, no fakt pekné...

    Dík, jsou modrý a krásně měněj barvy od světlé ledově-modré metalízy cifru až po černou. Nejsem na barvy a kvůli tomu jsem zrušil i pořadí na Padi želvy, ale tady a u Pelagosů se mi ta modrá líbí. A ještě jedna modrá byla nádherná, spíše modro-zelená, když kdysi udělali u Orisu limitku k nějakýmu oceánu. Škoda, že v tom nepokračovali u Aquisů.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • ... a to pockaj ked zistis ze cas, datum a den sa daju pozriet aj v mobile ! :D

    Fakt??? A kde 8o ...jaaaj, ten nemá ten mechanickej strojek a hlavně, kvuli takovejm informacím, který potřebuješ rychle se přece z kapsy nedoluje, to se musíš dívat obezřetně, aby Tě kočička neviděla, jinak se urazí :D

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Aj Roman, zas ta tvoje citace, takovej zkušenej pardál a Ty se ty citáty nenaučíš :mrgreen: Mrkni na American Horror story a uvidíš sám, co Ti mám vyprávět, prostě jeden nudnej, obyčejnej sériovej vrah.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1