• A čo si si, pekne prepytujem, ponechal ako OWG? Je to štátne tajomstvo?;(

  • Na Mida nedám dopustit, jsou to skvělé hodinky za skvělou cenu. Celkově už jsem byl z mechanik nějak unavenej. Hlavně střídání hodinek mne přestalo bavit a potřeboval jsem nějakej restart. Do toho se připletl kamarád a naše vzájemná komunikace. Kopal jsem za mechaniky statečně, pak přišel zlom a myšlenka, proč to nezkusit. V tu chvíli by mne ani nenapadlo, že to s mojim hodinkovym světem tak zamává. A zamávalo ještě víc, než by kdokoli čekal. Na oltář padla i pro mne tak dokonalá Mida a já mohu být konečně owg s hodinkami, které přesně kopírují můj životní styl. Našel jsem svůj klid a mohu ho už jen přát každému hodinkomaniakovi.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Což o to, hraje si hezky. Ale ty Mida mi nejdou z makovice a nejdou....:]

  • Tak si je kup, za ty prachy v mechanice nic lepšího neni. Ani za daleko větší prachy.

    Už by som ich mal dávno, no to by som nesmel bývať v starom mestskom dome. Tri roky sa snažím ukopať pár grošov na slušné hodinky. Ale každý mesiac sa vyskytne tu poistka na dom za 150 evri, tam mestská daň za 150 evri, včera som platil krtkovanie 150 evri, na budúci mesiac sa natiera strecha asfaltovou striebrenkou za 500 evri, potom sa menia 2 okná za 700 evri, žena chce do obývačky vitrínu za 300 evri, potom zasa bohvie čo sa prihodí, tak mi povedz, kde úbohý slovenský dôchodca má na toto všetko brať a ešte si nasporiť na parádu? :mrgreen:

  • Tak jsi utratil 1.450€ za důležitý věci. K tomu další tisíce € za ještě důležitější věci, jídlo, energie...Chápu, šetří se blbě. Kup si géčka za dvě stovky, budou Ti perfektně a přesně sloužit. Ale nejdřív se člověk musí naštvat na mechaniku. A moc se nevěnovat fórům o hodinkách. Bude Tě to jinak stále lákat, jiný a jiný, jiný a jiný. Já už se taky až na občasnej úlet budu věnovat jen svýmu vláknu, jinak zase zblbnu.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Osvětlení

    Můžu nastavit 1nebo nebo nebo 3s, mám 3 a to je až až. Polohový automat mám vyplej. Ale bejt po mém, je tam světelný senzor v kombinaci ze zaplým polohovacím automatickým rozsvěcováním a je to dokonalý. Jenže...ten senzor by velmi pravdepodobne spouštel osvětlení daleko dřív, než okolní světelnost vyžaduje, takže je to v momentálních technických možnostech stejná chujovina jako třeba aby měly stěrače :)

    Super věc jsou ale stopky, které umí běžet na pozadi. Zapnu si stopky, když třeba zaparkuju auto na placenym P, přepnu na normální zobrazení času a stopky stále jdou. Kdykoliv se můžu podivat, jestli jsem neprekročil čas parkování. To bude asu funkce na všech Gé digi a je super. Ale...mohlo by na hlavním displeji svítit malinké S, abych věděl že jedou. Třeba jako když mám zaplé Baro-info upozornění. To ale ruší příjem GPS, což nevěděli ani v Helveti. Stopky frčej na pozadí bez energetických ani jiných technických nároků, takže je to jedno. A zatím nejsem ještě úplnej blb a vim, že jsem je zastavil ;)

    Je plno toho co bych na nich upravil, přidělal...ale jedno je jisté: Jsou super :)

    A lumi na mechanikách? I to nejlepší je bez osvitu v noci k prdu.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Toto sú zaujímavé hodinky, minulý rok veľa nechýbalo, a mal by som ich :)

  • Chlapík ich chcel predať, mne síce chýbalo 100 euri, ale to by som vedel zhodiť, ak by som chcel, ale objavil sa tam druhý záujemca, ten núkal o 50 euri viac, a ja som sa zastavil na tom, že mi kamarátka Majka drží uložené hodinky, a ak by som toto spáchal, tak by to na ňu bol podraz, a to by som jej nikdy nespravil, tak som z toho vycúval, ale dobre aj tak, lebo som dostal províziu 100 euri za to, že som zohnal záujemcu na tie hodinky :)

  • Ano, to už si okrajově psal, teď jsi to dovysvětlil. Já zas donedávna deset let ignoroval všechen quartz. Ale tohle je paráda i když o nich vím už asi dva roky, našly si mne až teď. Ale chce to trochu ruku, L2L 65mm nedá zas úplně každej.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Áno, sú to veľké hodinky, také bežne bývali len zo série ProTrek, a aj to nie všetky, a ten model PRW-5100, to je podobná veľkosť, možno len o čosi menšie, ale nie je to čisto digitál, ale ana-digi, a tento štýl hodiniek ja v súčasnosti preferujem :)