Perrelet Turbine Yacht

  • Od júla tohto roku pomáha značke v získavaná nových zákazníkov z radou jachtárov (a nie len tých), nová modelová rada Turbine Yacht.
    Kolekcia pozostávajúca zatiaľ zo 4 modelov vsadila na osvedčený in-house strojček Perrelet Calibre P-331, a oceľové púzdro s vodeodolnosťou do 300m.
    Kaliber postavený na báze Soprod Alternance 10, obsahuje 25 kameňov a rezerva 42 hodín je už dnes samozrejmosťou.
    Kto by čakal zložité komplikácie, bude sklamaný. Hodinky vsádzajú na jednoduchosť a teda hodiny, minúty i sekundy sú riešené centrálne.
    Púzdro o priemere 47mm je po oboch stranách vybavené zafírom s antireflexom. Nechýbajú ani dve korunky kde prvá (pozícia 4 hodiny) slúži na nastavenie času, Jej
    dvojča ovláda kompas.

    Farebné vyhotovenia:

    cena sa drží v rozmedzí 5400 - 5950 €.
    Za mňa veľmi pekné hodinky
    :super: Nápaditý dizajn s tou vrtuľou, žiadne zbytočné indexy a stupnice a aj tak stále originálne. Leto, yachta, biele Perrelet Turbine Yacht na ruke, prsnatá slečna na nohách, cigara v ruke a ideálne leto :malin1:

    (ZDROJ: HODINARSKYMAGAZIN) 

  • Perreletu velmi fandím a aj za mňa tie v pravo.. :D Mišoo ta turbina sa hybe tak velmi že aj keby je tych lopatiek alebo listov 12 tak nikdy ti to nebude presne na indexoch.. :D

  • tie vpravo su fakt pekne a potvrdzuju, ze niekedy je menej viac.. v pohode velkost, krutiaca sa ficurka ako bonus..

    len ta cena mi k tomu nejako nepasuje, lebo je s cenou skoro pri Yachtmasteroch od R a mam pocit, ze tie spravia trosku viac machr-parady ako Perrelet, co ta prsnata slecna na kolenach, opalena na chrbte cigarou väcsinou ani poznat nebude :]

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • no nie každému ide o macherindex :D ale kúsok súhlasím, keby vyberám medzi yachtmastermi od R alebo týmto asi beriem R.. ale to ani nie tak kvoli značke (práve v poslednej dobe sa mi páčia značky čo sú velmi dobré, ale nemá ich každý.. ) ako skôr preto, že yachtmastery sú hodinky skoro ku všetkému.. tieto sú tak dosť viac športové

    inak.. yachtmastery nekúpiš pod 6k.. myslíš použité ?