Avi - 8 Lancaster Bomber

  • Neviem čo je to zač ale tá lupa na tom sklíčku ... :berk1:

  • Táto značka AVI-8 bola minulý rok prezentovaná na výstave v Inchebe, aj som sa s tým pánom chvíľu rozprával a dal mi vizitku, len neviem kde som to založil. Pamatám len, že prezentoval túto značku ako super top špica bomba... šak teda ako inak. Je toho plný net, ale inak nula bodov, strašné modely majú. Ak nájdem tú vizitku tak pozriem aj tú ich origo stránku, ale asi je to strata času :mrgreen:

  • ta nula na 12tke celkom vyjadruje moj zaujem o tento model - blby nazov, blba lupa (co po vypiti alkoholu nezväcsuje), blby strojcek.. :( korunka sa mi lubi, pripomina mi to muffin, ale paci sa mi :super:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Ak to aj nie je lupa.. aj tak je to hrozné :D Keby to bolo bez toho, a malo to 12 miesto nuly, dalo by sa s tým niečo robiť. Tvar púzdra a tie nožičky celkom ok, ale to je dosť málo :/

  • Týmto by som vedel dať šancu. Celkom zaujímavý ten indikátor dátumu, a cena 265€ nie je až taká zlá. Čo poviete ?

  • Tvar púzdra OK, ochrana korunky OK, celkový pocit dajme tomu... ale dosť mi vadí ten samotný názov a ešte doplnok na cifr "Curtiss Tomahawk" a veľkosť 45x53 je trochu prehnaná pre bežné nosenie už.

  • Hej no značka čo sa týka názvu a loga bieda .. tá veľkosť tú som ani nekukal ale súhlasím s tebou. Mňa zaujali viac menej na pohľad asi ako jediné z toho množstva čo tam bolo.

  • No veď práve toto, AKO JEDINÉ v porovnaní s množstvom. Alebo, sme proste nároční :mrgreen:
    Ale našiel som takéto foto a to je veľmi pekné, ale z fotky, neviem čo skutočnosť. Takéto fotky vždy pridajú na pocitoch

  • Mňe padli do oka tie posledné. Na stránke neboli také pekné ale v skutočnosti majú niečo do seba. To lietadielko na ciferníku im pristane :)

  • To bolo povedané tak od :coeur: :D