Audio(filne) okienko, alebo na com pocuvate svoju oblubenu hudbu?

  • nemyslim si, ze 250€ je pri hodinkach za 4000€ zanedbatelna cast a taktiez musim oponovat, ale mne by to jedno nebolo.. za 250€ mozem zobrat rodinu na vikend do Tatier, kupit si par flias dobreho konaku, natankovat 3 plne nadrze alebo sa ist 2 krat vyblaznit do bordelu :mrgreen:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Aj tak si myslím že si ľudia budú kupovať hlavne tie hodinky a nik si to nekúpi kvôli tým slúchadlám, aj keď človek nikdy nevie :D Hej hej je veľa možností ako naložiť s takou sumou :super: A čože ? Len 2 krát ? Voľako je to drahô..

  • Ak by som sa chystal kupit si take hodinky a postavili ma pred krabicu s hodinkami za 4k a krabicu s hodinkami a sluchadlami za 4k, ktoru asi vyberiem..? :) Vela ludi by za sluchadla 250e v zivote nedali, takto sa k nim dostanu a mozno ich to pochyti a kupia si dalsie za 400. Podla mna celkom rozumna spolupraca :)

  • otazka ale znie, ak by ta postavili pred krabicu s hodinkami a sluchadlami za 4000€, alebo pred krabicu s hodinkami za 3750€, az tak isty si nie som, ze by som volil tie drahsie so sluchadlami :malin1:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • :mrgreen: tak ide aj o to, ci im Sennheiser da tie sluchatka za aku cenu. urcite im ich neda za ofiko predajnu, kedze je to aj pre nich reklama, povedal by som ze maximalne za velkoobchodnu, ak nie za vyrobnu a kludne mozno aj zadarmo... :) tak mozno mame pred sebou dve krabice za 4000€ a v jednej su sluchatka a v druhej nie... ::d

  • otazka ale znie, ak by ta postavili pred krabicu s hodinkami a sluchadlami za 4000€, alebo pred krabicu s hodinkami za 3750€, az tak isty si nie som, ze by som volil tie drahsie so sluchadlami :malin1:

    V takom pripade beriem tie za 3750e a kupim ine sluchadla za 250e (alebo viac) :mrgreen:

  • na 90% som zatial rozhodnuty pre Sennheiser HD 518

    su basovejsie ako 558, ktore su dost neutralne, naopak 598 to hraju viac na vysky.. zatial som na ne nic negativneho necital, tak to risknem asi a uvidim..

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Ale na uvoľnenie nervov je táto metóda veľmi účinná. :mrgreen: :super:

  • vies ako, dostanes firemny notebook s intergalaktickym vykonom a cenovkou okolo trojnasobku priemernej SK mzdy a k tomu stereo sluchadla s mikrofonom za 3,25€ :( :mrgreen:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • zaujimave video z tovarne Sennheiser :)

    External Content youtu.be
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Keď sa povie audiofília, hneď ma napadá taká MBL referenčná zostava. 8| Vraj to pri kvalitnej nahrávkevie vie skoro verne, zreprodukovať aj symfonický orchester.

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

  • Pekna zostava veru :)
    Ja som si na jeziska nadelil Klipsch Reference S4 na take to outdoorove pocuvanie. Zatial spokojnost, no treba ich este zahoriet...

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • Kupoval som ich skor za tym ucelom, ked sa vybehnem niekam von prejst, zabajkovat si, poriesit sem tam nejaky conf call, takze pri stuploch si az tak na kvalitu nepotrpim a kedze som ich kupil v akcii za rozumnu cenu, nebolo o com.. Co ma skor hneva, ze uz po prvych 15 minutach chodze zacal "skripat" kabel v jednom zo sluchadiel. Reference model ma zosilneny kabel oproti image verzii, teraz neviem ci to nie je na skodu.. Dufam, ze to casom prestane robit.

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • Ako ono to nie su vyslovene zle sluchadla ak sa zoberie do uvahy ich cena, ale uz by som ich druhy krat nekupil. Mne sa vacsina stuplovych kablov zlomila bud pri konektore alebo pri sluchadle, nejak som to zacal brat ako sucast kolobehu zivota sluchadiel a po zarucnej dobe ich pokazene vyhodim a kupim nove. Zosilnene kable maju tendenciu byt nepohodlne a tiez nie su zarukou vydrze. Asi sa treba zmierit s tym, ze ide iba o spotrebny tovar.. :)