CERTINA DS Podium quartz

  • Hodinky som kupoval v lete 2011 cez olfert-co.de, t.j. ziadne clo. Bezproblemovy obchod, cena total aj s postovnym €272,63 EUR (u nas teraz za cca € 370 - € 380 ). Zatial bezproblemovy chod. Nastavujem ich raz za mesiac, aj to len v to mesiaci, kedy treba riesit aj kalendar :) Na sekundovu presnost si nepotrpim, podstatnejsiu nepresnost som nikdy nezaznamenal.

    Vyhodou hodiniek je ze vyzeraju dobre aj vo formalnejsom obleceni (kosela, sako pripadne oblek), vdaka kozenemu remienku a tmavemu (ciernemu) ciferniku. Chronograf im dava sportovy charakter, a tak v nich clovek neposobi divne ani ked ma tricko. Cenovu su prijemne dostupne a znacka je solidna. Nosim ich takmer denne a som spokojny. V tme svietia pekne, ale rychlo to slabne, vid fotka (aj ked, mohol som ich pred fotenim nechat pod lampou par minut :) )

    Edícia: Double Security system
    Farba povrchu: strieborná
    Pohlavie: pánske
    Pohon: batéria (Quartz)
    Púzdro: Ušlachtilá ocel
    Remienok: koža
    Séria: DS Podium
    Sklícko: Zafírové sklícko
    Stopky: _áno
    Tvar ciferníka: kruh
    Priemer: 40mm
    Vodotesnost: 100 M




  • Vemi pekne "univerzalne" hodinky. Uz niekolko krat som bol nalomeny ze si ich kupim, ale vzdy ma to viac tahalo k mechanickemu strojceku. Za tu cenu ako pises je to skvela kupa.

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • Za tú cenu super voľba. Pekné hodinky. Nech ti dobre slúžia. :)

    Seiko SBDX001 MM300

    Seiko Samurai Save The Ocean SRPC93
    Seiko SKX009J

    Seiko SBCA001 spirit military
    Casio G-SHOCK GW-M5610

    Casio ARW-310
    Casio W-54US
    Minulosť: Seiko 7002 mod, Longines Hydroconquest L3.642.4.96.6, Glycine Combat Sub 3863.3, Seiko SNM009 Samurai, Seiko SBDC003 Sumo, Seiko SKX007J