Breitling Super Avenger Chronograph

  • Nazdar páni! Chronobundus zautocil......co ine k tomu dodat :] . Lonžíny museli preč a privítal som nového "člena" rodiny. Su prekrasne a dost robustne (48 mm) ale v pohode sa nosia, ani by som nepovedal ze natolko budu pohodlne. Pripajam aj nejake fotky.

  • Díky hoši :mrgreen: . Trochu som sa bál toho rozmeru ale napokon som sa prijemne prekvapil, mozno ze ozaj je v tom slogene nieco "ziadne hodinky nie su privelke" :amen: . Ze ako dlho ostanu na to radsej uz nic nepoviem, teraz citim ze som sa dostal na najvyssiu uroven aleee asi Vam to nemusim predstavovat :hehe: Co hodinkam este akurat chyba to je komplet prelestenie. Podla Vas staci ich doniest do Sheronu alebo radsej do Viedne na tu Handelskai 52 ? Ak tak o tom uz pisem neviete nahodou ako sa pohibuje cena za komplet lestenie (puzdro aj tah)? Ak dobre viem ked uz hodinky rozoberu tak urobia aj maly servis?

    Breiling Superocean Steelfish Chrono, Breitling Super Avenger, Longines HydroConquest Chrono, Victorinox Summit XLT

  • "zerfoss" wrote:

    gratulujem su paradne :) (aj aj sa na ne chystam :) niekedy :D )

    Drzim palce ;) je to ozaj uzasny pocit vlastnit Becka :super:

    Breiling Superocean Steelfish Chrono, Breitling Super Avenger, Longines HydroConquest Chrono, Victorinox Summit XLT

  • "adamkovacs985" wrote:

    Díky hoši :mrgreen: . Trochu som sa bál toho rozmeru ale napokon som sa prijemne prekvapil, mozno ze ozaj je v tom slogene nieco "ziadne hodinky nie su privelke" :amen: . Ze ako dlho ostanu na to radsej uz nic nepoviem, teraz citim ze som sa dostal na najvyssiu uroven aleee asi Vam to nemusim predstavovat :hehe: Co hodinkam este akurat chyba to je komplet prelestenie. Podla Vas staci ich doniest do Sheronu alebo radsej do Viedne na tu Handelskai 52 ? Ak tak o tom uz pisem neviete nahodou ako sa pohibuje cena za komplet lestenie (puzdro aj tah)? Ak dobre viem ked uz hodinky rozoberu tak urobia aj maly servis?

    ..ak som tento vyber ovplyvnil ja svojim sloganom a mojimi fotkami, tak som uprimne rad :) tiez som si myslel, ze pojdem dalej co sa hodiniek tyka, ale opak je pravdou - nemam najmensie nutkani nieco menit a ja som sa v tych mojich SA nasiel :)

    co sa prelestenia tyka, nechal by som ich v Sherone s tym, ze ich chces len prelestit, pripadne naladit presnost a komplet servis mozno nebude treba..
    prelestenie by malo stat 80-120€ spolu s tahom a naladenie mali minuly rok za 15€.. predtym mi robili +12s za den, teraz spravili +15 za 30dni asi, uz to ani nepocitam :hehe:

    za tie peniaze budes mat nove hodinky :super:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • "cretino" wrote:

    ..ak som tento vyber ovplyvnil ja svojim sloganom a mojimi fotkami, tak som uprimne rad :) tiez som si myslel, ze pojdem dalej co sa hodiniek tyka, ale opak je pravdou - nemam najmensie nutkani nieco menit a ja som sa v tych mojich SA nasiel :)

    co sa prelestenia tyka, nechal by som ich v Sherone s tym, ze ich chces len prelestit, pripadne naladit presnost a komplet servis mozno nebude treba..
    prelestenie by malo stat 80-120€ spolu s tahom a naladenie mali minuly rok za 15€.. predtym mi robili +12s za den, teraz spravili +15 za 30dni asi, uz to ani nepocitam :hehe:

    za tie peniaze budes mat nove hodinky :super:


    Urcite, je sice pravda ze sa mi taktiez viac pacil model ktory ma velke cisla na ciferniku ale dostali sa mi do cesty tieto a odolat som uz nevedel :) . Ked vymena tak max na nejaky iny typ od B, napriklad SOH Chrono a Chronomaty sa mi taktiez pacia. A este som sa bal ze by SOH svojimy 46 mm by boli privelke :] . Ako realna konkurencia mozno ze Zenith....kvoli inemu by som ich urcite nechcel predavat :)
    Cena na lestenie je uplne ok len trochu sa bojim ci kvalita prace by bola na tej istej urovni ako napriklad vo Viedni alebo v CH? Pozeral som videa o lesteni a o rozoberani a musim povedat nie je to ziadna sranda, pekny kus roboty! Neviem....
    Inac su z roku 2009, boli otestovane a vsetko je v poriadku. Kupa prebehla v oficialnom servise, bez toho by som ich len tak urcite nebral.

    Breiling Superocean Steelfish Chrono, Breitling Super Avenger, Longines HydroConquest Chrono, Victorinox Summit XLT

  • Su to riadne opachy, v dobrom samozrejme. Ale su fakt krasne, stylove a hlavne kvalitne. Uzivat budes urcite naplno :)

    Odoslané z GT-S7562

  • "mapo" wrote:

    Su to riadne opachy, v dobrom samozrejme. Ale su fakt krasne, stylove a hlavne kvalitne. Uzivat budes urcite naplno :)

    Odoslané z GT-S7562

    :hehe: vdaka

    Breiling Superocean Steelfish Chrono, Breitling Super Avenger, Longines HydroConquest Chrono, Victorinox Summit XLT

  • Spýtal som sa v Sheron-e kolko by vyslo komplet lestenie, citujem:
    "kompletne lestenie a matovanie (podla konstrukcie daneho modelu) oceloveho naramku aj so sponou, lestenie puzdra, lunety a bezcov sa odvija od stavu, v akom sa hodinky nachadzaju (mnozstvo a hlbka skrabancov, preliaceniny po padoch, atd.) – cena od 200€ do 350€. V cene je zahrnuta aj vymena tesneni pod sklom, na veku, na lunete, korunke a tlacidlach chronografu. K presnemu urceniu ceny bude potrebne hodinky predlozit hodinarovi k nahliadnutiu. Casovy horizont realizacie povrchovej upravy hodinar urcil na 2 tyzdne od odovzdania hodiniek"
    Je to sice viac nez Cretino pisal ale co uz, ked to stoji tolko tak to stoji tolko. Este s tim chvilku pockam, nechce sa mi B-cka hned na zaciatku posielat na vylet 2 tyzdne :]

    Breiling Superocean Steelfish Chrono, Breitling Super Avenger, Longines HydroConquest Chrono, Victorinox Summit XLT

  • Co som este zabudol pridat len tak pre info, pytal som sa aj na vymenu skla kolko by to vyslo, cena 380 eur, cakacia doba 14 dni + samotna vymena.

    Breiling Superocean Steelfish Chrono, Breitling Super Avenger, Longines HydroConquest Chrono, Victorinox Summit XLT

  • ja som pri cene za lestenie vychadzal z cien u bratov v CR a to pri konkretnej skusenosti clena Radius, ktory pise:

    Pro info cena leden 2014 Carollinum Breitling nechrono:
    malý (periodický) servis: 3360,- Kč (120,- E)
    leštění (kompl. renovace) pouzdra: 800,- Kč
    leštění (kompl. renovace) tahu: 1.200,- Kč

    snad nie je rozdiel v lesteni puzdra pri chrono a nechrono modeloch.. podla mna ti povedali velmi vela, lebo komplet servis vratane vymeny opotrebovanych casti, rozborky strojceka a znovuzlozeni, precistenie, nastavenie, komplet lestenie a zaruka na 2 roky stoji podla oficialneho cennika Breitling 610€.. takze 350 za lestenie a par gumiciek mi pride dost mimo

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • otazka je, ci na tebe chceli nejako extremne zarobit alebo nie.. ak vies po germansky, nelenil by som a poslal dotaz na AD do Viedne, pripadne si spravil vylet a popytal sa na to osobne aku sumu ti povedia

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • :| Nooo tak na zaklade toho je to o mnoho viac! To netusim ze by mne davali naschval vyssiu cenu, ved na zaklade coho?! Asi maju bezne take ceny?! Hoci ja zial este neviem po nemecky ale mam znamych ktory hej, takze teraz kazdopadne sa spytam aj od nich na cenu. Niekde som uz o tom cital ze ceny mozu byt vyssie u AD ako napriklad v Svajciarsku alebo v tomto pripade vo Viedni ale ze by natolko....? Neviem. Ked obdrzim odpoved hodim to sem.
    p.s. no a aj to sklicko ma celkom priatelnu cenu oproti tej zbesilej :P

    Breiling Superocean Steelfish Chrono, Breitling Super Avenger, Longines HydroConquest Chrono, Victorinox Summit XLT

  • "don2008" wrote:

    Občas stačí skočiť do Eurovei, odtiaľ to posielajú do Viedne a rozdiel v cene s návrhom zo Sheronu bol značný.

    Poprvé napisem im aku maju cenu a potom uz to uvidim, bud odnesiem sam alebo ako si spomynal dam to poslat.

    Breiling Superocean Steelfish Chrono, Breitling Super Avenger, Longines HydroConquest Chrono, Victorinox Summit XLT