• "marekj333" wrote:

    Za kaucuk toľko nedám aj ked je originál. Poradil mi dobrý známy že kozu dat ušiť , že v Prahe

    v Prahe to je pravdepodobne pán Šíma, toho myslel, veľmi ochotný, ja som už u neho objednával pre kamaráta a parádny kus ušil... odporúčam

  • "misoo" wrote:

    kontrolna otazka, Sima je simon z chmagu?

    No ma tam obrazok aj webku, tak je to možné, Alebo je to niekto od nich, netuším.

  • "marekj333" wrote:

    Vdaka :) bol aj novsi model ale ta modra na nich je otrasna! Ani sa ze dobre nepredavaju,skor tento model. Teraz samozrejme riesim dajake fajnove remienky,urcite by som chcel kozu-asi modru,kaucuk by tiez nebol zly a napadol ma aj mesch :) Nieco som tu uz precital ale aj tak mam chaos v mesch tahoch:-) co si myslite o mesch STAIB z Toptime.sk


    Hodinky sú krásne osobne ich mám model čo je na fotkach s meshom, ale nejako som nepochopil že "novší" model už existuje? ked' ani na ofialnom vebe nijaky novší model nieje. Možno o niečom neviem, alebo si si to pomylil s 500m?

  • Tak mi povedali na predajni,mali tieto a potom take velmi vyrazne modre-fakt skarede,ze to je novsi model co sa tyka modrej farby. Inak spomenul si ten mesch,mozes mi dat dajake info aky a odkial si kupoval? Aj foto by potesilo ::d

  • ja som mesh na tieto hodinky nekupoval, len som napisal že mam ten model... iné ručičky sekundovka šipka kratšia, napis aquaracer dole pri info calibru čiže logo free, luneta je beh vystúpení plochá material asi ostal, a príde mi aj ocej na mojich viac matná menej leštená. Samotná modrá neviem asi rovnaká.

    hodinky "predavam" na chronomagu ale nie som o tom moc presvedčený, napisali mi asi 4 že by ich vymenili za moj model. Maju novší ako ty, a to ich majú 3.-4. mesačne no neviem prečo.

    Dal som tam ultimatum a potom to zamknem.

    čo sa týka remeňa-mesh-tah-guma/kaučuk nič by som neriešil a nosil.
    Ťah origo TG je krásny a sedí k oceli, kup si radšej nejake lacnejšie hodinky a
    experimentuj hraj sa ;) (pozri seiko, steinhart, sandoz atď)