• "Matus15" wrote:

    Zdravím Páni, Mám jedno otázku neviem či som si to len teraz všimol, ale pri pohybe s hodinkami (skx007) strašne niečo hrká v nútri a nie je to pekný zvuk tak som sa chcel opýtať či je to normalne alebo to mam riešiť.? prikladam aj nahrávku http://ulozto.sk/xroTyFu2/nova-nahravka-4-m4a


    Myslim ze podobne otrasny zvuk vydavaju moje prve 5ky... rotor dokonca bucha o zadne veko aj ked sa netoci.
    Co som ale hlavne pocul na tej tvojej nahravke je zvuk tociaceho sa rotora.
    Nic si z toho nerob, su to 5ky, ten lowend kaliber slape spolahlivo, ale vydava taketo zvuky. Pokial ma dobru rezervu chodu a ide bez vacsich vykyvov v presnosti, netreba to riesit.
    Napriklad ja som sa s tym nezmieril, dost to tie hodinky v mojich ociach degradovalo. Kupil som si teda od Seika nadherne quartzove Spirity a uzivam si bozske ticho a raz za sekundu prijemny cvak :)

    Edited once, last by misoo (April 16, 2014 at 2:59 PM).

  • len ma rozčuluje ten zvuk jak keby bol vyslovene uvolneny rotor a miesto "len" točenia aj osciloval. A na prestnosť sa vôbec nemožem stažovať 18 sekúnd za 8dní je podľa mna vynikajúce... Neviem či si na to zvyknem asi ich predám pod cenu a kupím si Visodate a bude tiež ticho :D

  • "Matus15" wrote:

    len ma rozčuluje ten zvuk jak keby bol vyslovene uvolneny rotor a miesto "len" točenia aj osciloval. A na prestnosť sa vôbec nemožem stažovať 18 sekúnd za 8dní je podľa mna vynikajúce... Neviem či si na to zvyknem asi ich predám pod cenu a kupím si Visodate a bude tiež ticho :D


    Ja ta uplne chapem, presne takto sa to zdalo aj mne a pekne ma to zlostilo s tym rotorom. Je to o pristupe, ja som sa s tym proste nezmieril. Hoci tie hodinky nie su zle a taktiez slapu spolahlivo. Inak na tu presnost sa moc nedrz, plus minus 10sekund denne to obcas ustreli, ani nevies preco, ono je to dost zavisle na tom, co s tymi hodinkami robis.

  • Je to úplne normálne robia to aj moje a robili to aj predošlé päťky.

    SEIKO SKX007J2
    Tissot T-Classic T34.1.488.42