Prebeh mojej nemoci...

  • myslim ze diagnoza je jasna :hehe:

    krasne kusky!!!

    Breitling Super Avenger / Breitling SuperOcean Heritage Chrono / Steinhart Aviation Chronograph / G-Shock GW-A1100 / Sea-Gull Chinese Military / G.Gerlach Otago

  • Ja som si myslel ze táto choroba je dočasná max dva tri roky ale ako pozerám tak som sa zle diagnostikoval :)
    Krásne kúsky

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • Jaro, peknymi kuskami si si presiel, mas to fajn :super:

    ja sa snazim na FB nezverejnovat fotky hodiniek, co okolie nemusi vidiet nech nevidi radsej a ked si bude niekto vyberat koho v noci vykradnut, nech to nie som ja :)

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • "cretino" wrote:

    Jaro, peknymi kuskami si si presiel, mas to fajn :super:

    ja sa snazim na FB nezverejnovat fotky hodiniek, co okolie nemusi vidiet nech nevidi radsej a ked si bude niekto vyberat koho v noci vykradnut, nech to nie som ja :)


    TO JE ROZUMNY PRISTUP.....NAJMA VO FOTKACH NENECHAVAT GPS ZAZNAM.

  • Neviem, ako to riesite, ale mne sa osvedcila bezp.schranka v banke. Nie len koli cennostiam, ale aj dolezite doklady...lepsie ako to mat doma doma...
    rocny prenajom cca 200-250 EUR a to sa myslim oplati.

  • No amen dolores ked toto caka aj mna. Nastastie som s tym zacal len 1-2 roky dozadu a mam aj ine konicky :hehe:
    Cretino ma svojim sposobom pravdu, aj ked si myslim, ze to dost suvisi s nastavenim FB profilu. Pokial mas vyselektovanych ludi, ktorim mozes doverovat, nevidel by som v tom zavazny problem. Ale myslim, ze v Tvojom pripade ich "bezpecne" vyselektovanych nemas :/ A to myslim naozaj v dobrom. Radsej by som sa mozno pochvalil tu na fore, no nedaval by som taketo info na FB kazdemu verejne dostupne ;) Bezpecnostna schranka je fajn, no naco si komplikovat zbytocne zivot ;) ...som trochu paranoidny, takze berte moje slova s rezervou...

    PS: Po poslednom stretku mi nedaju tie Tvoje MM300 spavat. Esteze som si dal nachvilu odraz s Dckami ;)

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • no,co sa tyka tych Orisiek, to sudkove puzdro je fantasticke..ja som mal ten 47mm model a nosil sa uplne v pohode. A vo vode im po sedelom myslim viac ako tym PO. tie boli inak 42mm. Celkovo vzato ORIS robi uzasne potapky...ine modely neviem, posudit

    Co sa tyka tej veci s Facebookom..je to svinstvo, ze clokem musi davat pozor, kde co zverejni, alebo povie koli vselijakym smradom, uchylakom a zlodejom.
    Ale mate pravdu, naco pokusat osud. Zmenil som zdielanie toho albumu...len "ja+ pratelia", ale myslim, ze je stale verejny...asi tie fotky stiahnem a bude pokuj...

  • "durin" wrote:

    No amen dolores ked toto caka aj mna. Nastastie som s tym zacal len 1-2 roky dozadu a mam aj ine konicky :hehe:
    Cretino ma svojim sposobom pravdu, aj ked si myslim, ze to dost suvisi s nastavenim FB profilu. Pokial mas vyselektovanych ludi, ktorim mozes doverovat, nevidel by som v tom zavazny problem. Ale myslim, ze v Tvojom pripade ich "bezpecne" vyselektovanych nemas :/ A to myslim naozaj v dobrom. Radsej by som sa mozno pochvalil tu na fore, no nedaval by som taketo info na FB kazdemu verejne dostupne ;) Bezpecnostna schranka je fajn, no naco si komplikovat zbytocne zivot ;) ...som trochu paranoidny, takze berte moje slova s rezervou...

    PS: Po poslednom stretku mi nedaju tie Tvoje MM300 spavat. Esteze som si dal nachvilu odraz s Dckami ;)

    Ja s nimi spavam...a je to fajn:-)

  • Chybu neurobis..neviem, ci poznas toto forum
    http://www.friendsoforis.com/forum/

    je tam kopec uzitocnych informacii a vela krat velmi zaujimave ceny..a Smithy (manik co to vedie je spravny pacient)
    Onehdy som stratil osku, co drzi tah ..(bola to moja chyba a ORIS na potapkach pouziva dlhe sroby ako nap. PANERAI namiesto stezejok) a Smithy mi uplne gratis dve poslal.

  • nie to forum nepoznam a dakujem prestudujem :)
    ja totalne zerem modre potapky tak chcel bysom ( este nie na 100% uvidime ake moznosti pridu :D )
    blue Oris Divers Date (velka sekundovka) na tahu

  • nechcel som z toho FB linku vytvorit Tvoju nocnu moru a kludne to tam nechaj ked chces, ja som asi len trosku prehnane opatrny :)

    ja som mal tiez take iste modre Orisky na tahu a pocitovo boli skvele, dokonca by som sa nebal porovnania so Super Avengermi a s odstupom casu mam pocit, ze by obstali :super:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • "wadee" wrote:

    Link na Fejsbuku ide stale. Blahozelam, Maniak s velkym M ::d
    Tie s bielym cifernikom a modrenymi rucickami su co za kusok? Su to Parnis?

    ano, bolo to nieco take. Priniesol mi ich kolega:-). Daco na styl IWC Portuguese...Mali ale funkcnu rezervu chodu, otrasnu korunku a remen.....Klasika Cina.
    Vnutri bol daky SeaGull

  • "jankoxxx" wrote:

    pacient ako sa patri a tvoj vkus je pre mna dlhodobo prijatelny :mrgreen: len skoda ze viacej nefotis chlape!

    Janko, dal som si predsavzatie, ze tento rok kupim daky fotak...netreba hned fullframe, ale nieco s cim sa bude dat fotit a absolvujem daky kurz. Za svoje fotky sa uprimne hambim. Ale fakt je, ze to lepsie neviem.

    akurat tak uvazujem nad pomyselnym rebrickom, ked zoberiem len potapky, ktore mi presli rukami..

    tie prve tri miesta su dost nejasne...ale takto dako to momentalne citim

    BALL TRIESTE
    SINN U1
    BALL Spacemaster
    DOXA SUB5000
    SEIKO MM300
    ROLEX Submariner
    Breitling Steelfish
    EDOx Clas 1 IceShark
    Breitling Skyland chrono
    ORIS Small second
    Omega PO
    Breitling Superocean Heritage
    Alpina Extreme diver
    Omega Seamaster Bondovky

    ked to teraz pozeram...mozno je to uplne inak
    Zalezi na kriteriach..ak ide o "toolovost" tak mozno takto. Ak berieme univerzalnost..tak by to bolo uplne inak a hore by bol asi Rolex a Steelfishe a mozno Alpina