• Tato znacka sa mi dostala do povedomia len nedavno, je to jeden z tych microbrandov pochadzajucich z Azie, ktore ale pomukaju cenovo velmi dostupne, nazval by som ich "zabavne" hodinky.. Kto mal niekedy bronzove potapky vie o com hovorim a zaroven sa stale sam seba pytam preco? Preco som ich ja vlastne predaval? :P

    ANCON SEA SHADOW

    Al Bronze case, brushed finishing, 45mm diameter excluding crown, 56 mm from lug to lug, 15.5mm thick, 24mm Lug, Stainless Steel 316L case back. (Al Bronze, it is a golden brown and over
    Miyota 8215 automatic movement, 21 jewels, power reserve 42 hours up, 21,600 vibrations per hour.
    Black with Super Luminova luminous hour markers.
    Al Bronze screw-down crown, 8.5mm diameter, two tiered crown protectors, Water-resistance to 200 meters (660 feet).
    Al Bronze uni-directional rotating bezel, 90 clicks, engraved with elapsed time markings, 3.5mm flat Sapphire Crystal.
    Italian leather strap with Al Bronze buckle.
    130 grams excluding strap.
    1 year limited international warranty

    http://www.anconwatches.com/models


    ktore teda? :]

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • hej, hej tie bronzove potapky maju daco do seba..
    Ked neriesime PAMy, ci Aquadive, Kazimon, Ennebi bronzo..tieto mikrobrandy, ci ak chcete butikove hodinky ponukaju plesnaky v cene okolo 500 USD. Halios, Helson, Zenton, Magrette, Olivier...Benarus aaaaaa viac ma nenapada:-(

    ked chvilu pockame verim, ze Gunter (Steinhart) zacne ponukat plesnive potapky pod 400 EUR. Neviem, ako to ten chlap robi...

  • Helson a Benarus su v bronze podstatne drahsie ako 500€, ale inak sa neda s tebou nesuhlasit :)

    co sa tyka bronzovych potapiek, myslim si, ze este nejake prekvapenie zazijeme a nebude to Steinhart :mrgreen:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • "cretino" wrote:

    Helson a Benarus su v bronze podstatne drahsie ako 500€, ale inak sa neda s tebou nesuhlasit :)

    co sa tyka bronzovych potapiek, myslim si, ze este nejake prekvapenie zazijeme a nebude to Steinhart :mrgreen:


    Mas Pravdu, tie su posadene cenovo vyssie.
    Co sa tyka tej druhej veci, mas dake informacie zo zakulisa?