Luxusne watchwindery/trezory na hodinky

  • Nemáš len taký pocit (teda nechcem podceňovať, neviem aký máš rozpočet na hodinky, ktoré kedy budeš mať :) ale ten na prvej fotky stojí cca 15.500€ :hehe:
    Zato ten na videu, to je pecka. Toľko smerov, ktorými naťahuje asi ani neexistuje :taré1: Ten musí naťahovať aj quartz asi :mrgreen:

  • Zato ten na videu, to je pecka. Toľko smerov, ktorými naťahuje asi ani neexistuje :taré1: Ten musí naťahovať aj quartz asi :mrgreen:[/quote]

    Nazivo to vyzera este ovela lepsie. Da sa na to vydrzat pozerat ako na akvarium, ohen v krbe alebo televizor. Lepsie ako samotne hodinky ... :malin1:

  • WATCH SAFE BUBEN & ZORWEG X-007

    Bezpečnostný trezor s VDS II (German Security Certification)
    Celosvetovo unikátny otvárací mechanizmus
    Patentovaná bezpečná konštrukcia stien
    Pripojiteľný na domáci alarm systém (samostatné pohybové čidlo pri vniknutí do miestnosti)
    MOVER na 21 kusov hodiniek (samostatné automaticky spúšťateľné predné tvrdené sklo pri pokuse o zničenie)
    Predné a bočné zásuvky pre ukladanie šperkov a cenností
    Nerezová oceľ (ručne leštený povrch)
    LED osvetlenie s čidlom zmeny jasu pri zmene svetla v miestnosti
    Zamykateľné bezpečnostné sklenené dvere s bezpečnostným zámkom Paxos (používaný vo švajčiarskych bankách)
    Núdzová kľuka na otváranie v prípade výpadku napájania
    Voliteľné 2 alebo 3 vnútorné zásuvky
    Interiér s ručne šitej talianskej kože,
    Technické údaje : 1200 x 750 x 615 mm, ( pri otvorení 2000 x 750 x 615 mm), váha 580 kg
    Cena: 130.000€

    http://www.buben-zorweg.com/en/collection/…gory/x-007.html

  • Mapo, však to je na vercajg do garáže, šroubováky a tak.:) Hehe, to je iný level ako môj z Lidla či Rozgoňov nápad. Ale ja by som sa pomaly bál, že ten na videu vytrasie z hodiniek dušu. :D

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Jasné, pokiaľ máš platinový 7mičku francuzák a zlaté kladivo tak prečo nie :mrgreen:

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.