eshop www.creationwatches.com

  • Zdravím vospolok :)
    Som rád, že som našiel web, kde skúsenejší radia menej skúseným, kam patrím rozhodne aj ja :ghee:
    Hodinky, ktoré mám, radšej spomínať nebudem, je to fashion značka, aj keď neboli najlacnejšie, ale moja chyba, mal som hľadať radu skôr ;) (Police)
    Ako-tak som si toto fórum prebehol, rozmýšľam nad skorším Ježiškom a to hlavne Seiko, Citizen alebo Orient, typ presne ešte neviem, ale skôr niečo k rifliam :)
    Pri surfovaní som našiel web http://www.creationwatches.com, chcem sa spýtať, či máte s tým skúsenosti... Nejako extra veľa som o tom nenašiel, nerád by som platil dopredu a dostal fake alebo vôbec nič ;)
    Na stránke sú fajn ceny, dokonca aj dodanie na Slovensko by malo byť ok, ak máte nejaké iné, overené typy, kde za fajn cenu kúpiť v zahraničí jednu z týchto troch značiek, budem rád.
    Nedočkavo budem čakať odpovede, za dva dni pôjdem pod nôž, takže ak bude všetko ok, budem mať dosť času sa tomuto fóru povenovať.
    Veľká vďaka vopred, ak som niečo prehliadol, ospravedlňujem sa, myšlienkami som teraz niekde inde :-/

    ...Vostok Europe Expedition North Pole 1...
    ...Casio G-Shock DW 9052-1 VCG...
    ...Citizen Eco Drive AW0010-01AE...

    Edited once, last by misoo (April 22, 2014 at 10:28 PM).

    • Official Post

    Ahoj, vitaj medzi nami - hodinkomaniakmi ;) Nechcem ťa mojim uvítaním rovno odstrašiť, ale toto fórum má magickú silu sugescie a keď už raz prepadneš hodinkám, je dosť možné, že už budeš celý život závislý.. až taký problém by to samozrejme nebol, keby to neťahalo toľko peňazí z peňaženky :mrgreen: Sám uvidíš, že začneš zo Seikom a skončíš možno pri hodinkách, ktorých cifra je možno vyššia akú si kedy bol ochotný dať v slovenských korunách :)

    Ale k veci, značky, ktoré si navrhol sú super kandidáti na prvé lepšie hodinky. Ja osobne mám najbližší vzťah k značke Seiko, robia kvalitné stroje za veľmi slušné peniaze.

    Obchod creationwatches.com vyzerá byť legit, aj keď nemám osobné skúsenosti. Ceny v ňom sú primerané, avšak nezabúdaj na to, že je dosť možné, že ťa neobíde ani clo ani dph, tak si radšej spočítaj, či nie je lepšie nájsť niečo trochu drahšie z EU aby si nemusel strácať čas s colnicou.

    Mám pre teba ešte jeden tip. Aktuálne máme na fóre takzvané "putovné hodinky". Viď vlákno https://hodinkomania.sk/viewtopic.php?…putovne+hodinky
    Ide o to, že si môžeš za malý peniaz zapožičať hodinky, a môžeš ich aj testovať. Tí, čo sa zapožičania zúčastnia, budú napokon o nich súťažiť. Takže je to ako keby si si kúpil lístok do tomboly. Zatiaľ ich mali tuším iba 4 ľudia, takže šance sú vysoké. Ide o hodinky Seiko5. Kibi, člen nášho fóra ich profesionálne vyfotil:

  • dakujem velmi pekne za prijatie aj par milych slov :) teraz vecer nemam uz velmu sil sa rozpisovat, ale ak vsetko dopadne, ako dufam, za par dni som v plnej sile tu opat medzi Vami, tak drzte palce ;)

    ...Vostok Europe Expedition North Pole 1...
    ...Casio G-Shock DW 9052-1 VCG...
    ...Citizen Eco Drive AW0010-01AE...

  • Tak tak esqueleto má pravdu ani sa nenazdas a zachvilku budeš potrebovať box na hodinky mimochodom sem tam majú v Lidli na šesť hodiniek a celkom ujdu ;) a ohľadom eshopu neviem zatiaľ skúsenosti ee tak drzim palec aj ja hodne sil

  • Ahojte :) Tak operacia za mnou, bude spusta casu precitat cele forum a kadeco prestudovat, porovnat, hladat a asi sa aj pytat ;) Dakujem za drzanie palcov, snad sa brucho bude dobre hojit...
    Teste sa na otazky :P

    ...Vostok Europe Expedition North Pole 1...
    ...Casio G-Shock DW 9052-1 VCG...
    ...Citizen Eco Drive AW0010-01AE...

  • Dakujem. Rozmyslal som naozaj nad tym, ze hodinky najdem na eshope z EU, parkrat mi isli veci z Amazonu a ten cirkus na colnici co s tym robili ma veru dost vynervacil. A pritom sa jednalo o relativne lacne veci, no proste des a hroza :-\
    Teraz akurat surfujem na http://www.uhrcenter.de, ceny fajn, uz som si aj vyhliadol jedny Citizen Eco Drive, AW0010-01AE, s postou sa vojdem do 140€, pacia sa mi a hlavne vyzeraju byt vhodne aj k teniskam a rifliam ;)
    Skoda, ze u nas nie su ceny trosku nizsie, rozdiel 30/40€ za to iste pri tejto polozke je pre mna dost :( Hlavne, ked budem teraz dlho PN, no uvidime, ako to dopadne...
    Inak, aj Orient Mako sa mi pozdavaju, to bude tazky vyber, nieco podobne som zazival ked som sa aktivne venoval klubovej hudbe a doma v technike, top sluchadlach a vinyloch mi stoji cena noveho auta ;) Jednej manie som sa zda sa zbavil a bac, nasiel som hodinky a zacina ma to nejako veelmi zaujimat B-)

    ...Vostok Europe Expedition North Pole 1...
    ...Casio G-Shock DW 9052-1 VCG...
    ...Citizen Eco Drive AW0010-01AE...

    Edited once, last by misoo (April 22, 2014 at 10:27 PM).

  • Ahojte po dlhsej odmlke ;)
    Odhodlal som sa urobit krok k prvym serioznym hodinkam (tak ma za ne snad nezvozite pod ciernu zem :P) a za par dni mi pridu Vostok Expedition North Pole na kozi... Zalubil som sa do nich na prvy pohlad a verim, ze mi prinesu dlhe roky radosti :)
    Ked ich fyzicky budem mat, tak potom do spravnej rubriky pridam aj foto.
    Ja sa tak tesiiim na ne :):):)
    Len co teraz s tymi "haraburdami", co som ponakupoval predtym, ako som nasiel toto seriozne spolocenstvo? Hmm, asi to ponahadzujem na bazar (sem radsej nie) a mlademu, co chce mat fashion hodinky, sa nejakemu snad zavdacim :]

    ...Vostok Europe Expedition North Pole 1...
    ...Casio G-Shock DW 9052-1 VCG...
    ...Citizen Eco Drive AW0010-01AE...

  • Dakujem za "schvalenie" :)
    Som zvedavy, co na to moja draha, ked ma s nimi uvidi ::d
    A rovnako som zvedavy, co bude dalsie, mam este asi veeeeeeeeeeela co tu citat :)

    ...Vostok Europe Expedition North Pole 1...
    ...Casio G-Shock DW 9052-1 VCG...
    ...Citizen Eco Drive AW0010-01AE...

  • Vecer som opat "maniacil", tak som sa rozhodol vyskusat tento web, na ktory som sa pytal. Objednal som si a zaplatil cez PayPal Citizeny, podelim sa o skusenosti, kedy pridu, ako pridu a aky rozruch urobia okolo toho na colnici :) Tak dufam, ze neposlu repliky ;)

    ...Vostok Europe Expedition North Pole 1...
    ...Casio G-Shock DW 9052-1 VCG...
    ...Citizen Eco Drive AW0010-01AE...

  • "misoo" wrote:

    No to je tak s nami chlapmi, sme ako deti, len nase hracky su drahsie... :mrgreen:


    Ako keby som manželku počul, ešteže tu sa môžem vyblázniť.
    Jediné šťastie, že existujú takého hračky... už nechcem prázdnu ruku, možno len cez noc :)

  • Hehe, nase hracky ;)
    Teraz bol trochu cirkus, prisli mi GShocky (potrebujem nieco take odolne do roboty a na bike) a uz bol krizovy vysluch doma :D
    A pritom som ich nasiel na Amazone za cca 45€ komplet, clo a dph nic, aj ked na colnicu som musel vsetko posielat...
    Verim, ze uz dorazia tento tyzden aj tie Vostoky a buduci tyzden by mali byt z Creationwatches.com tie Citizeny. Budem schovavat asi a sokovat postupne :)

    ...Vostok Europe Expedition North Pole 1...
    ...Casio G-Shock DW 9052-1 VCG...
    ...Citizen Eco Drive AW0010-01AE...

  • Možno len taká zaujímavá informácia, ja jeden model POLICE doteraz a to je už, ak správne počítam, cca 5 rokov. Doteraz fungujú perfektne, baterku som menil raz. Je to na kaučuku a nebadám žiadny známky opotrebenia. Farebne sú čierno-červené, zaujímavo riešené sklo lomené v dvoch líniách. Naozaj a uznávam, fashion hodinky, ale myslím si, že nie všetky fashion sú až také do koša patriace. Haniť ich určite nebudem, poslúžili a sem tam ešte stále slúžia. Možno práve Myiota stroj im pomohol, teda mal by tam byť, na stopro to neviem, neotváral som ich. Ale ešte raz, som s nimi spokojný, jediné čo viem je, že to boli moje prvé a posledné fashion budíčky. Ale spomienky fajn :)

    Edited once, last by misoo (April 22, 2014 at 10:27 PM).

  • Ja mam svoje Policy cca rok, su to pilotky, zatial drzia aj cas je ok bez nejakeho doladovania extremneho, vzhlad je ok, nic extravagantne som nechcel, predat mi ich je luto, tak asi ponosim aj tie :)
    Fotit ich ale nebudem sem, nech nedostanem zakaz na fore :]

    ...Vostok Europe Expedition North Pole 1...
    ...Casio G-Shock DW 9052-1 VCG...
    ...Citizen Eco Drive AW0010-01AE...

  • Takze update ohladom http://www.creationwatches.com...
    06.07. som objednal a zaplatil Eco Drivy od Citizen, doprava na Slovensko je free, dnes mi prisiel mail z colnice u nas, ze mam zasielku :) Odosielaju zo Singapuru, kurierom, 4 dni su super rychle (na svoje Vostok Europe cakam uz vyse tyzdna a to je firma z BA co tvrdi, ze su skladom :[). Tak doplnim potom este vysledok preclenia, kedze jasne, ze chcu paypal doklad na colnicu. Tak to snad neprezenu, cena bola 90€, co aj s colnymi poplatkami stale bude menej, ako stoja na Slovensku.
    Este sa ozvem, ked budu na ruke :D

    ...Vostok Europe Expedition North Pole 1...
    ...Casio G-Shock DW 9052-1 VCG...
    ...Citizen Eco Drive AW0010-01AE...

    Edited once, last by misoo (April 22, 2014 at 10:26 PM).