Cakanie na hodinky alebo spovedna zavislakov

  • Co zbieras? Ja veterany ☺

    Odoslané z PMT3418_4G pomocou Tapatalku

    Ja zbieram všetky modely áut v mierke 1:18, už takmer 20 rokov, za ten čas som nazhromaždil 1 251 modelov áut v mierke 1:18 :)

  • to keď predáš, kúpiš rolády :mrgreen:

    Priateľu, toto, keby som predal, tak mám minimálne na BMW M760Li xDrive v plnej výbave :) Ale v žiadnom prípade sa to nechystám predať :)

  • Klobu dolu. Kde to skladujes? Ja mam len asi160 a uz mam plno☺

    Odoslané z PMT3418_4G pomocou Tapatalku

    Ďakujem za poctu :) Mám to rozložené v dovedna štyroch lokalitách, ale chystám na leto veľkú prerábku jednej izby, a tak počet tých lokalít, kde je zbierka rozložená, znížim na dve, ale do budúcnosti je v pláne celú zbierku dať dokopy na jedno miesto, kde bude miesto pre samotnú zbierku, a aj akási priestorová rezerva :)

  • A čo tak ešte sprístupniť to širokej verejnosti?:] Radní páni by nehelfli? Bolo by v Humennom o ťahák viac...;)

  • Co máte sakra, furt s těma roládama?!? Nějakej Hublot nebo Kosťa od Vašeronu ergo pátek s Filipem ?? Nic, nic? :]

  • prej Hublot :mdr3:

    Tak abys byl spokojenej 240 hodinek, snad by se mezi nima aspoň páreček Rolad našel.

    Autíčka super, sbíral jsem za komančů Match Box, měl jsem jich skoro sto, nakonec se o ně postaraly děti.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • nedas aspon nejaku fotku, nech si to viem predstavit :amen:

    No tak čosi vyhrabem, ale to uvidíš len časť zbierky :)

  • A čo tak ešte sprístupniť to širokej verejnosti?:] Radní páni by nehelfli? Bolo by v Humennom o ťahák viac...;)

    Zlý nápad to nie je, ale na toto treba čosi väčšie, ako legendu menom Volkswagen Transporter, navyše, mnohí sú moc závistliví, a ja o nejakú extra publicitu s tými modelmi nestojím :) Ale časom sa tu fotka časti zbierky objaví :)

  • Tak taká maličká ochutnávka z mojej zbierky, je síce len jedna, ale extrémne vzácna, a veľmi drahá, tento model stojí až 1 000 € :) Je tu niekto, kto vie presne popísať toto vozidlo??? :)

  • Je to Mitsubishi Lancer Evolution IX Ralliat z roku 2006, hodnota modelu je vyše 1 000 € :)

  • K autickam sa mi vybavila tato scena :D

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.