Cakanie na hodinky alebo spovedna zavislakov

  • Ak by sme všetci napísali na kopu kto čo doma má, vyhrá Seiko na celej čiare.....

  • pepescom Hanba ti :P Chcelo by to nejaké :) Volakedy sa tu vravelo že Steinhart je základ každého hodinkomaniaka .... ja si to skôr myslím o seiko :)

  • Naozaj nie som poverčivý. Mal som, okrem iného, Seiko, asi päť rokov, boli to pekné kvarcky. V tom čase som mal niekoľko problémov, aj vážnych a tie hodinky boli vždy pri tom. Na to, aby som ich odfajčil, som potreboval ísť do Grécka, vyčistiť si makovicu. Asi na štvrtý deň som išiel zmeniť šek na eurá a pri otváraní dverí sa mi to podarilo. Dokonale, zostalo iba puzdro. Po návrate som si kúpil Citizeny, aj tie sú už inde, no akoby šibnutím čarovného prútika sa veci dostali do normálnych koľají a doma sme začali fungovať, akoby tých nešťastí vôbec nebolo. Keď som si potom vyberal hodinky, páčili sa mi jedny divery , pravdaže Seiko. Ale som sa ich ani nedotkol, Seiko nie, naozaj, nie...Naozaj nie som poverčivý, ale.......to sa dejú veci, medzi nebom a zemou.....:]

  • Konecne sa k vam mozem pripojit. Nie je to nic velke a drahe, je to vintage a ma to komplikaciu, ktora nie je bezna.

  • Ja si tiež robím radosť, a čakám na zásielky. Turtláky budú pre mňa....miesto aktuálnych SKX, kde mám voči tvaru púzdra popri korunke výhrady, inak by som ich nepustil zo zbierky. Yeti nebudú pre mňa, ale pre manželku k sviatku. Stále mi ukradne najväčšie hodinky ktoré nájde v šperkovnici a pevne verím, že už nikdy nič väčšie ako toto tam mať nebudem. Biela farba, indexy čo v noci vypália svietnicu všetkým na okolo a váhou, vďaka ktorej pri ľavom háku vybije niekomu pár zubov ak bude treba. Ideálna kombinácia pre ženu, ktorej sa páči kus vkusného železa na ruke :) 1331043d1457197967-seiko-srp779-prospex-20160305_173934.jpg1457280d1470478964-seiko-sun043p1-seiko-sun043p1-03.jpg1457274d1470478675-seiko-sun043p1-seiko-sun043p1-01.jpg

    promaster+turtláky+kinetic diver

  • Tie sú parádne ;)

  • korytnacky uz mam na ruke, a Yeti prevzala v prahe sesternica. Zaslala mi foto na ruke a illumi z denného svetla v tme. Toto fakt vypáli sietnicu. O dva týżdne budú doma, veľmi sa teším.

  • vďaka, aj ked ich nosit nebudem tak sa velmi tesim :)

    promaster+turtláky+kinetic diver

  • Už dlho ma lákalo vyskúšať počítač na paprču, takže letná sezóna, kúpanie, turistika a šport rozhodli :)

    Som zvedavý... :malin1: