Cakanie na hodinky alebo spovedna zavislakov

  • no mna chytili za srdce hned. maju idealny rozmer takze su to fajne unisexky pre mna a pre zenu.
    keby ma na vienna time v nomose nenastvali ako som tam 3x stepoval a cakal na moznost obzriet si ich modely v rukach, tak mozno kupujem nomos, ...
    no alebo nie :hehe: rodina je rodina, takze sa usetrilo v rodinnom rozpocte :]

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • Tento rok neuveriteľne uz tri krát som si povedal dost a stále a stále ...
    Zajtra idem do CZ vymeniť apollon chrono s doplatkom za nieco veľké nemecké a atypicke ... Nechajte sa prekvapiť

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • Misoo tie LACO mi utiekli nestihol som ich kupit kvoli výpadku magu
    Ale toto bude veľmi zaujmave a ne úplne typické zobrazovanie času
    Čiže budem mat dva atypicke ciferníky

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • Hmm

    Je to firma zalozena v roku 2001 a misoo ano su tu tie z predaja na magu... :rouge:

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • Tak ja od dnes cakam na Seiko MM:)Rano som posielal peniaze do Polska,dotycny mi uz poslal tracking number tak som zvedavy kedy to pride.Malo by to byt v pondelok,alebo az piatok:((Neviem ako to vydrzim :D .Este raz dik za rady a pomoc Jakubovi a Jarovi :super: Nikdy ma nenapadlo,ze budem tak tuzit po tejto znacke.

  • "stepecken" wrote:

    Adrian je to 52mm a skusim nepredat :ghee:

    Ako keby si sa nepoznal, o 2-3 mesiace budes "prostituovat" a vymenis ich za dalsi a dalsi novy kusok :hehe:
    Ja myslim, ze si konecne nasiel tu spravnu velkost. Vacsina z nach by mohla take hodinky nosit maximalne tak na nohe :mdr1:
    Su paradne!

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • "durin" wrote:

    Ako keby si sa nepoznal, o 2-3 mesiace budes "prostituovat" a vymenis ich za dalsi a dalsi novy kusok :hehe:
    Ja myslim, ze si konecne nasiel tu spravnu velkost. Vacsina z nach by mohla take hodinky nosit maximalne tak na nohe :mdr1:
    Su paradne!

    Pato takze ja som tento rok asi naozaj najväčší prostitút z Vás :))

    Su parádne a ďakujem Vám

    Veľkosť je naozaj ta správna moja teraz uz iba splniť sen a to LACO 55mm len ta cena cez 2000€ ....

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • No, niečo sa chystá aj u nás. Ale nie pre mňa. Všetko nasvedčuje tomu, že ma neminie kúpa hodiniek pre manželku. Má rada koníky... Chce niekto hádať ? ;o) Misoo sa neráta, to je interný konzultant :o)

  • Konečne som sa dočkal :)

    Odoslané z HTC Desire 500 pomocou Tapatalku

    "Do téhle šlamastiky nás přivedla naše vlastní tupost a tupost nás z ní zase dostane." H.S.

  • Gratulujem, nech je v tom balíku čokoľvek. Ale teraz rýchlo ešte raz a bez svojej adresy ;o)

  • Čakanie nebolo dlhé, v piatok sme rozšírili rady tikajúcich malých zariadení. Tentokrát to bol darček pre manželku a bol zakúpený priamo v kamenáči. A mal skutočný úspech, dokonca aj mne sa veľmi páčia. Až ma to láme na bratský model...

    Nech sa páči: