Potápky VOSTOK AMFIBIA

  • Toto by to malo byť. Amphibian Classic 670922. Neviem či toto je tiež tá Amfibia alebo nejaká samčia verzia. Som každopádne zvedavý. Bral som ich z toho meranomu.


  • Toto by to malo byť. Amphibian Classic 670922. Neviem či toto je tiež tá Amfibia alebo nejaká samčia verzia. Som každopádne zvedavý. Bral som ich z toho meranomu.

    tie sú fasa :mrgreen: ja keď už by som išiel do niektorých z týchto :rouge:

    A stitch in time :D

  • vela trpezlivosti pri nastavovani datumu :happy1::happy1:

    Toto by to malo byť. Amphibian Classic 670922. Neviem či toto je tiež tá Amfibia alebo nejaká samčia verzia. Som každopádne zvedavý. Bral som ich z toho meranomu.


  • Tiež sa k ním vyjadrím nakoľko vlastním momentálne dva kúsky.

    Kúpil som ich ako voľnočasové hodinky (podrobnejšie som sa k nim vyjadril v nejakom vlákne). Proste nič som od nich neočakával, až sa čudujem, že držia tuším že už druhý rok.

    Hodinky majú od dokonalosti ďaleko. Nastaviť presný čas s tou korunkou je takmer nemožné, nastaviť dátum chce štipku trpezlivosti, keďže sa nedá ovládať samostatne, :D plastové sklíčko sa oškriabe možno hneď prvý deň (zas na druhej strane sa dá použiť bežná finta so zubnou pastou a je ako nové) atď. atď.

    IMG_20200112_1239290~2.jpg?psid=1

    IMG_20190310_0936351.jpg?psid=1


    Ako som spomínal, mám ich ako voľnočasové a nemôžem sa sťažovať. Som pomerne dosť aktívny človek, takže si so mnou odžili svoje (turistiky, plávanie, lyžovačky, rúbanie dreva, chatovačky, poľovačky, rôzne športy...)

    Seriózne som čakal, že po dovolenke pri mori a po bláznení na štvorkolkách v kombinácii s pieskom a slanou vodou to strojček ani hodinky nevydržia - čuduj sa svetu, pol roka po tom stále fungujeme, stále pomerne presne. Takže ideme ďalej.

    Popravde neviem či existujú ešte nejaké hodinky za 60€ (keď si dobre pamätám), prípadne do 100€ s automatickým strojčekom, dobrou vodeodolnosťou, ktoré by boli spoľahlivé a dalo sa na ne aj pozrieť.

    Ak má niekto nejaké otázky kľudne sa pýtajte. :)

    //áno, je tu jedna nevýhoda... Remienok už nejde vymeniť. Baretky zhrdzaveli takže ostáva ich asi len cvaknúť :D

    "Čas je tá najdrahšia komodita."

  • nevadí, ale čo mi vadí je, že som si to čekol a nemajú rýchle nastavenie dátumu O.o Ešte mi ani neprišli a už si myslím, že si nesadneme :D

  • Na Vostokoch je na prehadzovanie dátumu takýto patent: Nastavíme korunku tak, akoby sme išli nastaviť presný čas. Potom na hodinkách nastavíme 24,00 hod. (alebo 0,00 hod. ako kto chce :malin1:) . Potom veľkú ručičku dáme cca na číslo 1 a vrátime sa ňou hneď NAZAD na číslo 8. Hneď na to ju posunieme za číslo 12. Dátum sa pohne o jeden deň napred. :ghee: Opakujeme podľa potreby... :)

  • dátum netreba nastavovať :mrgreen: treba si ho pamätať :] všetko máme niekde uložené, zapísané, zapamätané a keď nemáme hodiny, mobil, databanku, HDD, vieme veľké h....o, ani ako sa voláme, aké máme číslo topánok a aké číslo má frajerka :pleur4: Ja si dodnes pamätám pevnú linku rodičov mojej manželky keď sme spolu ešte chodili :frime:

    A stitch in time :D