• "tribec00" wrote:

    Inac skor by som suhlasil s esqueletom, ze je to ten isty produkt, len ta drahsia stranka sa snazi vzbudit ovela lepsi dojem a vyssou cenou navodit pocit skutocnej kvality. A prave to je nebezpecne. Ak by vznikali kopie aj takychto vyrobkov, tak to sa svet uz naozaj ruti do zahuby.


    Keď sa nad tým zamyslím, je to fakt pravdepodobnejšie. Načo by niekto fejkoval značku, ktorú nikto nepozná ;) . Inak, nedávno som čítal článok, že fejky hodiniek istej "prestížnej značky" :berk1: (Armani) robili v tej istej fabrike ako originály :mrgreen: . Neviem nájsť už link, bolo to nejaké zahraničné fórum. Celkom ma to pobavilo.

  • Nepochybne su to velmi male ceny....mne to nedalo a jedny som si objednal, lebo sa mi to pacilo.........nechapen?????? uz dva tyzdne a meskaju len 2 sekundy......neviem z akeho konzervoveho plechu su....ale funguju....teraz som objednal dalsie....uvidim.
    Je pravda ze dalsie bocne tlacitka....akosi nefunguju :mrgreen: ale to ostatne ano. Sice par krat mrkli a nieco posunuli.
    Potom sa sekli a prd....za tu cenu ani sa necudujem :hehe:
    Nie som odbornik ani predajca, len magor, ktoremu sa pacia hodinky.
    Mam rozne od 2800,-ecok az po tieto.....ale skutocne slapu....
    Ozaj a nenasiel som ziadnu stranku, kde by to ponukali drahsie....nie ze by som za ne chcel platit viacej....... ::d
    Zbieram len automaty..

  • skus tuna : http://www.nejpanskehodinky.cz/naramkove-hodi…dinky/skeleton/
    je to cina, ale mali by byt v pohode. niektori ich zatracuju, ini (vacsinou ti co ich osobne vlastnili) si ich chvalia... ;)

    popripade som vygooglil "skeleton under 1000" na wus nejake to vlakno... http://forums.watchuseek.com/f2/best-skeleton-under-$1-000-a-286366.html

  • Malé doplnenie info, čo som našiel.
    Kronen & Söhne je určite čína, našiel som (píšem tak ako bolo písané :), že pôvodne vznikli Made in Germany v 1992,
    vraj Swiss Made. Určite je to bullshit nakoľko sa predávajú najmä na východných stránkach od 14 do cca 80 dolárov a to hovorí za všetko.
    Síce sú popísané nádherným spôsobom ako top kvalita swiss ale určite je to plecharina. Dokonca sa zo začiatku vraj volali Crown a Son,
    to je ďalšia zavádzajúca informácia. Potom až neskôr syn pána Crowna ich premenoval na Kronen, asi aby to znelo viac nemecky :hehe:
    Zľavy takisto hovoria za veľa, každý určite vie, že swiss made si určite nedá zľavu o 80%, našiel som z nejakých 129dolárov na 30, hovadina.
    A existujú zoznamy Watch Made in China a v tých sa nachádza táto značka nejeden krát.