Ako vznikol vas nick?

  • Tak to tu trošku oživím...
    Môj nick používam v internetovom svete už x-rokov, a napriek tomu že je v ňom chyba, tak ho používam v tejto verzii aj naďalej...a ako vznikol? Vlastne som len šlohol krstné meno od najlepšieho speváka všetkých čias, Farrokha Bulsaru! A ak Vám nejakou náhodou toto meno nič nehovorí, tak ho poznáte asi pod iným menom, že Freddie Mercury :)

  • Mne dali tento nick rodičia. :) Asi som sa chcel rýchlo zaregistrovať, a tak som to neriešil. Už som to aj chcel zmeniť, ale nejaký čas tu takto fungujem, tak to nechávam. Len pri vymýšľaní hodinkomaniackeho trička mi prišlo také čudné, že by som mal na golieri napísané Matej. :] Pokiaľ ide o fotku inšpektora, nie som ani policajt, ani nič také, no ten seriál som mal rád a asi mám aj čosi z neho. Rád sa vozím aj na starom rozheganom aute v starých rifliach a je mi fuk, čo si kto myslí (aktuálne mi odpadol výfuk, tak som si kúpil fungl nové, no so starým sa neviem rozlúčiť).

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Taky mám rád ten seriál a jemu podobný. Abych nebyl of-topic, můj nick na tomto fóru není převzatej, ale cílenej, myslím, že i dostatečně srozumitelnej :)

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

    • Official Post

    no tak sa pridám aj ja. keď sme boli malé deti so sestrou a ona ešte nevedela poriadne ani rozprávať a nevedela vysloviť moje meno (lubos) hovorila mi bejduko (asi lahko vyslovitelné), a tak časom mi tak začali hovoriť všetci.
    a fotka je moja mačka keď zíva :)

  • Zapomněl jsem na avatar, ten jsem si sám upravil, připomíná mou zálibu v hodinkách, zároveň ale i to, že čas smazává stopy a hojí rány, zároveň však utíká a co je pryč se nevrátí a rychlostí blesku se blíží ke konci našich dní, proto Time is Life a né to americký: čas jsou peníze.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1