Hodinky na obidvoch rukach

  • Chlapi, vo stvrtok okolo 17tej ked som vychadzal z podzemneho parkoviska v Apollo Business Centre II v BA, siel predo mnou chlapik v Audi A5 a na lavej ruke mal 2 hodinky.
    Nevsimol som si co to bolo za modely, ale hned mi to padlo do oka (ruku na srdce, komu z vas by sa to nestalo?). Nebol to nahodou niekto z Vas? :mrgreen:

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • Presne takto ich mal chlapik, ale jedny boli cierne aj s remienkom/tahom.

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • Hodinky na obidvoch rukách zvykli nosiť ruskí vojaci, ktorí okradli zastrelených nemeckých vojakov. Dokonca takto nosil hodinky aj vojak, ktorý vztyčoval sovietsku zástavu na budove ríšskeho snemu po dobytí Berlína, takže to potom súdruhovia z fotografie vyretušovali, aby to nekazilo povesť ruských vojakov.

  • durin: robim tiez v apollo buzinec centre II, ale ja som to nebol. Nemám Audinku a ani dvojo hodin na verejnosti nenosim. ::d

    Breitling Avenger Seawolf Chrono
    Steinhart Ocean One Black
    Marathon GSAR
    Casio GW-9200-1 "Riseman"

    Casio GW-9400-1 "Rangeman"

    Vostok-Europe AN-225 MRIYA
    Prim Sport 1, Prim Sport 2

  • "richard12" wrote:

    Hodinky na obidvoch rukách zvykli nosiť ruskí vojaci, ktorí okradli zastrelených nemeckých vojakov. Dokonca takto nosil hodinky aj vojak, ktorý vztyčoval sovietsku zástavu na budove ríšskeho snemu po dobytí Berlína, takže to potom súdruhovia z fotografie vyretušovali, aby to nekazilo povesť ruských vojakov.

    Toto je velmi zaujimave, to som nevedel. Ale je to tak, vygooglil som si to. Fakt, ze mal hodinky na obidvoch zapästiach, sa dava do suvislosti s rabovanim.
    Dalsia negativna konotacia.

    Mozno si spomeniete na film "Sedem rokov v Tibete", tam tiez hrali svoju ulohu hodinky ziskane vo vojne.

    Hodinky jednoducho vzdy predstavovali hodnotu, ktoru si mozete nosit so sebou kdekolvek za akychkolvek okolnosti.

  • "Mr.Zizi" wrote:

    durin: robim tiez v apollo buzinec centre II, ale ja som to nebol. Nemám Audinku a ani dvojo hodin na verejnosti nenosim. ::d


    tam som svojho casu robil aj ja v Accenture :)

  • No pekne. Tak ono nas tu je, bolo tusim viac. :D

    Breitling Avenger Seawolf Chrono
    Steinhart Ocean One Black
    Marathon GSAR
    Casio GW-9200-1 "Riseman"

    Casio GW-9400-1 "Rangeman"

    Vostok-Europe AN-225 MRIYA
    Prim Sport 1, Prim Sport 2