Preklapanie datumu na Oris aquis

• Potreboval by som poradit s problemom, ktory som si dnes vsimol na hodinkach so strojcekom Sellita SW200-1.

Datum sa mi nepreklopi na 12tich hodinach ale na 7mich.

Jedna sa o vazny problem, alebo je to jednoduche zoservisovat?

Hodinky su v zaruke, len neviem, ci sa mi oplati ich posielat predajcovi do Nemecka, alebo ich dat zoservisovat nejakemu lokalnemu hodinarovi.

Aktuálne : Damasko DA36, G-shock Gulfman, SEIKO SKX009, Apple Watch 3, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Ocean One Black, Apollon, Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos...

• Pravdepodobne treba zosúladiť (posunúť) hodinovú ručičku.

Oris Williams F1 Team Day Date 2004 / Damasko DA38 / Vostok Europe GAZ-14 Limousine Blue / Seiko SNZJ13K1 / Seiko Monster Orange / Hamilton Khaki X-Wind / Tissot PRS 516 / Tissot T-Touch Sailing / Tag Heuer Aquaracer WAF1110

• Dakujem chlapi :)

Aktuálne : Damasko DA36, G-shock Gulfman, SEIKO SKX009, Apple Watch 3, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Ocean One Black, Apollon, Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos...

Letisko Sliač