• ja som v podstate uz len OWG :happy1: nosim uz len Liney, ktore som obul do bledomodra ;)

    Taky jsem to zkoušel, než jsem prisel na to, ze OWG je chronomaniakova smrtelná nemoc. Pro tvé uklidnění, málokterý tomu podlehne a má minimálně dvoje.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • No a mne sa akousi záhadou množia...a ešte ma @watchesfan   natiahol na tie Loreo...do kuchyne by sa mi zišli, nemám hodinky, čo majú tichý tímer...:]

  • Sestra ich má a nepoužíva. Ja to nepotrebujem, stačili by mi tie Loreo za 60 evri...

  • Sestra ich má a nepoužíva. Ja to nepotrebujem, stačili by mi tie Loreo za 60 evri...

    Loreo do kuchyně, do vody (líp na gumě) a do práce (do práce, ne do kanclu, ale taky ne nekam k zbíječkám) dobrý. Problém je v tom, že u takovejch kusů hodně záleží na štěstí, možnost reklamace ... no posilej to někam do Číny. Takže stále hrozí to, ze tech pár Eur vyhodis oknem. Zkusim štěstí ještě jednou...nevim. 40 mi jsou malý.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Veď to! Aspoň 42,43, nech to na ruke nevyzerá srandovne. :] U mňa už potápanie do úvahy bude dosť ťažko pripadať, ale pri varení sú úplne ideálne. Viem, čo hovorím, už som jedny takto používal. Bolo to kvarcové sladké drefko za 6,50 z Lidla. Napodiv fungovali 3 roky a potom sa rozpadli. Prvá odletela luneta, potom sklíčko (a bolo to asi trojmilimetrové sklo!, žiadny zafír :malin1:) a ručičky s cifrom už žiaden problém nemali, ešte som im k tomu pomohol. Okrem potápačskej lunety a celkom slušného chodu mali ešte jeden klad - boli to štyridsaťtrojky...:mrgreen:

  • Veď to! Aspoň 42,43, nech to ...:mrgreen:

    Ja musim mít vsechny hodinky slušně vodotesny a s divers lunetou a datumkou. Tím se mi vyškrtly pilotky, maríny a td třeba od Štajnů, krásný kousky s chronografem.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1