Damasko DA34 aneb Hystéria doma

  • Tá krabička je reklamný predmet firmy Suze, ktorá páli najlepší horec vo Francúzsku. Kúpil som ju, lebo sa mi páčil ten nápis.

    jo, roztloukáš ty kraby a slunce se ti třpytí v pivu.

  • Ďakujem, Ivan.

    Bavili sme sa v Jankovom vlákne o úrovni vyhotovenia strojčekov u Damaska. Nezistil som to (ani som nehľadal), ale môžem povedať, že strojček v mojich hodinkách je veľmi presne nastavený : 5 dní / + 6 sekúnd.

    jo, roztloukáš ty kraby a slunce se ti třpytí v pivu.

  • Aj domáce zvieratká sú celkom zvedavé :

    jo, roztloukáš ty kraby a slunce se ti třpytí v pivu.

  • musim sa priznat ze tento model damasko som najprv povazoval za menej podareny ako predosle. nazivo ale posobia dost vyspelo a sebestacne. myslim ze su velmi podarene :)

    a ta presnost je dobra. aj standard grade ETA sa da velmi dobre vyladit. okrem mozes cakat ze sa v priebehu 2 mesiacov este trochu spomalia.

  • "jankoxxx" wrote:

    musim sa priznat ze tento model damasko som najprv povazoval za menej podareny ako predosle.

    Tento názor zastáva veľa ľudí na Fr a Us fórach. Rozumiem mu, ale mňa zviedli dve veci, čo majú práve iba tieto modely : ciferník bez číslic (pre mňa väčšia čitateľnosť) a červená sekundovka.

    Áno, čakám, že budú chodiť presnejšie ako quartzky. Inak ich vrátim a vyjadrím svoju nespokojnosť :langue3:

    jo, roztloukáš ty kraby a slunce se ti třpytí v pivu.

    • Official Post

    pre mna je toto jeden z najkrajsich cifernikov :super: potom sem fukni aj fotku lumi, som zvedavy ako svietia :)
    ja tiez povazujem na ciste indexy za najprehladnejsie, no nejako by som hned vedel kolko rucicky ukazuju, no zas by som nevedel kolko je hodin... nejako potrebujem cisla :gene3: ale asi je to len zvyk co...?