• Pekné video https://youtu.be/eSVio2R-SFk?t=6m58s od 6:58 hovoria o motore a moje skúsenosti sú zhodné.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • tie 3-hrnce vyvinuli iba preto, aby zalepili bruselskym ekohujerom oci. pri tom je to blud, ktory nepomaha. emisie su nizsie iba v laboratornych podmienkach, nie v realnej premavke. spotrebu to ma vacsiu ako 1.6 atmosfera. Mazda si este ako posledna zachovala zdravy rozum, ze ponechala atmo 4-valec. KIA nemala horsi motor ako 1.0 3-hrniec. samotne automobilky priznali, ze downsizing bola somarina a krok s5.

  • nemôžem si pomôcť , tie 3 - valce to je děs. Ja som za 6 Zylinder, mal som ho v predchádzajúcom dieslovom, mám ho teraz v benzíne a budem ho mať znova či už v takom či onakom. Je to silno návykové. Nechcem tým nikoho uraziť ani vyvolať žabomyšie spory. To sú večné spory napr. ako Apple a zbytok sveta. 100 ľudí 100 chutí. Argumenty typu sused povedal, či frajer od sestry videl sú bezpredmetné. Môže porovnať iba ten čo skúsil jedno aj druhé osobne a dlhodobo. Takže ešte raz za mňa 6 hrncov

  • anderson No 6 hrncov je jednoznačne lepšie ako 3 :mrgreen: a teraz si ma inšpiroval - ešte nikto nezaložil vlákno: apple a zbytok sveta - to by boli emócie :mdr1:

    A stitch in time :D

  • Tak za mňa zbytok sveta - Samsung (potrebujem poriadnu obrazovku a fotoaparát, lebo občas točím videá).

    Stále viac uvažujem nad e-Golfom 2017, 250 km je už slušný odjazd, popravde sa mi na tú Teslu už moc čakať nechce.

    VW-e-Golf-Elektroauto-20177.jpg

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • E vozitka , tiež sa pohrávame doma s touto myšlienkou. Žena dochádza 15km do práce a zbytok jazdí mesto. Zamilovala sa do i3 . Zpočiatku som tomu nevedel prísť na chuť no čím ďalej tým viac sa mi páči. Kúsok máme showroom BMW a pokukávam po tom veru. Nesedel som v tom, takže nemôžem hodnotiť ale pár videorecenzií a testov ma láme . Nieje to otázka tohto a pravdepodobne ani budúceho roka ale...., :super:

  • Spartan no samsung sú fajn. Taká galaxy S7 edge alebo nová S8 je bomba. Tu ale ani tak nejde o hardware ale o OS, a ten má apple bezkonkurenčný. A čo sa týka foťákov, tak podľa testov iPhone 7+ má najlepší. Ale posúdiť to neviem, som len fotoamatér.

    A stitch in time :D

  • Spartan no samsung sú fajn. Taká galaxy S7 edge alebo nová S8 je bomba. Tu ale ani tak nejde o hardware ale o OS, a ten má apple bezkonkurenčný. A čo sa týka foťákov, tak podľa testov iPhone 7+ má najlepší. Ale posúdiť to neviem, som len fotoamatér.

    Tak ja len dodám, že nesúhlasím ani s tým, že majú najlepší OS a už vonkoncom nie fotoaparát, keďže myslím, že o fotení niečo málo viem, už len kvôli dual pixel AF a väčšiemu senzoru, aj podľa objektívnych testov je lepší S7 https://www.dxomark.com/Mobiles

    Aby som nebol OT:

    350km/h v elektromobile Lucid Air, čo je veľmi fajn, čím viac konkurencie v tomto segmente, tým lepšie

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • to Spartan

    OS u Apple produktoch či už Iphone IOS oproti Android či Mac momentálne Siera vs.Win 7/10 je určite lepší, v tom sa nezhodneme. . Rýchly a stabilný.

    Foto neviem posúdiť nefotím s mobilom, keď tak velice výnimočne. Viem že OT ale nedalo mi. Presne ako som predpokladal sa to tu zvrhne

  • Čo sa týka auta od apple tak som nedávno zachytil info že tento projekt bol ukončený. Nakoľko bola táto informácia pravdivá je otázne. Mne osobne sa páči i3 a do mesta plus vozenie detí do školy je to ideálne vozítko. Samozrejme že i8 vyzerá lepšie ale to sme už niekde inde. Ale elektromobil má aj KIA aj Toyota a celkom vydarené. Určite si je z čoho vybrať. A vyjadrím sa aj k apple vs. ostatok :D Ja som apple positive. Máme doma aj už somenutý SG S7 a ako telefón pekný ale tam to končí :) Ale samozrejme každý podľa seba a to kto má aký smartphone je irelevantné. Dôležitejšie je predsa čo má na ruke ;)

  • to Spartan

    OS u Apple produktoch či už Iphone IOS oproti Android či Mac momentálne Siera vs.Win 7/10 je určite lepší, v tom sa nezhodneme. . Rýchly a stabilný.

    To je úplne v poriadku, nemusíme sa na predsa na všetkom zhodnúť.

    iOS je pre mňa hračka, na moje potreby absolútne nedostačujúci a ani HW iPhonov mi nepostačuje.

    S tým, že je OS X lepší súhlasím, ale čo z toho, keď nemajú žiadny MAC s poriadnym HW, ktorý by mi stačil na 4K renderig a iné náročnejšie úlohy.

    Ešte sa mi veľmi páči XC60 T8, pre mňa jednoznačne najkrajšie SUV vôbec, aj ten dojazd na elektinu by mi stačil a nepotreboval by som žiadne spaľovacie auto, ktoré realisticky k elektromobilu asi potrebudem pokým sa v Európe nevybuduje poriadna infraštruktúra. Interiér aj dizajn je podľa mňa tiež super, akurát tá cena...

    2018-Volvo-XC60-T6-Inscription-front-three-quarter-04.jpg

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Tie nové Volva sú nádherné, dizajn za 1 bez pochyby. Mne sa hrozne páči V90, pozeral som nejaký test , vychválené do nebies, použité veľmi kvalitné materiály, interiér nádhera ,jedným slovom luxusné auto. Jediné mínus v tom teste ( a to sa pripájam ) je absencia 6-valca . Tomu autu by pristal, škoda . Tie ceny sú aké sú , s tým nenarobíme nič, za dvacku je tá krpatá papierová Vitara, či Duster ( ten tuším ešte za menej ) Tentokrát súhlasím že to Volvo je najkrajšie SUV

  • Tieto nové Volvá sú ale na FWD platforme, tam by bol 6 valec príliš ťažký na predok a malo by to negatívny vplyv na jazdné vlastnosti, vzhľadom na celkové technické riešenie je podľa mňa dobré rozhodnutie nedávať tam 6 valce, hlavne keď majú 320 koňový benzínový R4 a prémiovú verziu T8, takto tá platforma umožňuje umiestniť motor relatívne blízko prednej osy, preto je aj predný previs veľmi krátky na to, že je to FWD (alebo AWD s haldexom). Ak by tá platforma bola prispôsobená pre 6 valce, nebolo by to možné, takže so 6 valcami by nielen horšie jazdili ale aj vyzerali.

    Naopak mi chýba možnosť kombinovať hybrid s nižšou výbavou, už len preto, že v aute nechcem kožu, bez ktorej si hybrid nemôžem kúpiť, čo je totálna sprostosť.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches