Seiko, Swiss military, alebo Citizen???

  • A aký máte názor na tento strojček? ETA G10.212 PreciDrive

  • kvalita ako predošlý G10, akurát môže byť o čosi presnejší a má iné funkcie.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • No chalani pekne ste my zavarili hlavku pekne :D Kedže chceme kvalitu tak som ostatné kalibre vylučil a držím sa iba toho, ktorý Spartan opísal za špičku vo svojej cenovej kategorii čiže ETA 251.264 :) A teraz menšia dilema ktorú zobrať či kategoriu DS 2 https://www.timestore.sk/Znacka/Certina…ronograph-25623 , alebo DS Podium Big size kokretné túto verziu https://www.timestore.sk/Znacka/Certina…ize-Chronograph . No a ďalšia dilema je , že či kupiť verziu už s z nerezovým remenom, alebo ísť iba do kože čo sa mi viac pačí, ale inak by som mohol po čase zmeniť ak by má to omrzelo však. :D No a posledná otázka keďže trebars z nerezovým remeňom dam cca za obidve edicie cez 700 eur či je to podľa Vás dobrá vôľba, alebo už by sa vtom prípade oplatilo ísť do niečoho iného. btw. do certiny som sa doslova buchol. Pomoooc :D

  • Akokolvek sa rozhodnes kupuj verziu s kovovym remienkom (tahom). Lepsie sa budu ked tak predavat. Kozenny si kupis aky budes chciet. Napr od Hirschu. Keby si potom dokupoval kovovy origo tah bolo by to drahsie


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Z tých dvoch zober tie, ktoré sa ti viac páčia, kvalitné sú rovnako, mne sa viac páči DS-2. Čo sa týka remeňa, tiež je to o osobných preferenciách, u tých DS-2 je úspora pri kúpe na remeni oproti kovovému náramku celkom signifikantná.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Chcem sa opýtať ak by som chcel objednať teda DS2-ky , ale mal by som záujem o červené prevedenie , ale z nerezovým ťahom.V 14 modeloch na ich ofiko stránke sú uvadzané tak práve červené prevedenie nieje v ponuke z nerezovým tahom :( iba v koži čo sa mi páči viac , ale ako spomínal kolega vyššie oplatilo by sa to zobrať už z nerezovým ťahom a dokupil by som si koženy ťah osobitné čo sa mi aj viac pačí. Inak na to zelené prevedenie z nerezovým ťahom má za fakt super cenu z Norway vyhodnejšiu ako u nás.http://www.urverket.no/certina-sort-stal-p-63922.html Vlastne pointa na koniec dalo by sa aby to červené prevedenie bolo s nerezovým tahom, alebo nie ak nieje vôbec tak uvadzané?

  • Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Ale to je edicia Titan kamo a je podstatne drahšia mne stači nerez :D Ešte sa opýtam takto kedže zoberiem z nerezovým ťahom teda da sa dokupiť origo koža ta ktorá je na jednotlivých modeloch.A kde?Som hľadal , ale moc som nenašiel.

  • Originál kožu asi zoženieš jedine cez autorizovaného dílera a asi to nebude ani úplne lacné.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • @simie ad origo koza. Pokial ti ide len o to aby to bolo origo tak to bude drahe. Lenze preco by si to robil ked Hirsch robi krasne remienky ktore znesu aj vodu - rada performance 80 rur alebo bezne kozenne za 40 eur.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Nechcem sa natahovat lebo nemam prehlad o cenach original tahov alebo kozennych remienkov. U vas sa predavaju Certiny, nevies to preklepnut prosim ta? Nerad by som tu mudroval resp. radil zle.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Ešte jedna vec chlapi. Da sa nejako zistiť či je daný eshop seriozny a predavajú naozaj orginaly nie fake? Ako som už písal tak som plánoval kupiť tie certiny tu v Norsku. Preštudoval som si celý eshop podmienky vyzerá to v pohode firma má svoje registračne čislo v obchodnom registy aj na norských forach som sa viacmenej dočital kladné názory , ale akosi v poslednej chvíli som nejak zneistel a obavam sa či náhodou nepredavajú fake z Číny. Na daný model DS2 je teraz 26% zľa čiže zo 6100NOK cca 678eur to dali dole na 4475NOK čiže to je cca 498eur jedna sa o verziu z kovovým ťahom konkretne tento http://www.urverket.no/certina-sort-stal-p-63922.html .Fakt neviem či to mám kupiť , alebo si mám dať pokoj s týmto eshopom.

  • @simie Nizsia cena nemusi vzdy znamenat, ze ide o fake. Ak sa potrebuju zbavit starych modelov, kludne znizia cenu hoci aj na uroven nakupnej ceny.

    Ja som nedavno kupoval sice z kamenneho rokmi overeneho obchodu hodinky v hodnote zhruba 550 eur (ktore boli ponukane za 800 eur po dlhy cas) o viac ako polovicu lacnejsie.

    Samozrejme , k pravym hodinam musi byt vypisana medzinarodna zaruka s peciatkou predajcu a datumom predaja.

  • Ja som objednával z DE, hodinky prišli bez medzinárodnej garančnej karty, tú poslali extra asi týždeň neskôr. Samotná karta došla zabalená ako jadrová hlavica proti podpisu samozrejme, pre porovnanie Ecard pre ženu a dcéru iba v obálke priamo do schránky. Eshop pre istotu prever, na SK nutnosť , ale ako píšeš že v Norsku, velice malá pravdepodobnosť fake.

  • @anderson ta karticka prisla az na tvoje poziadanie? Alebo z bezbecnostnych dovodov to neposielali spolu?
    Dalsia vec, neverim ze by si norsky eshop dovolil predavat fake. Ale nikdy nehovor nikdy


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Kartičku posielal predajca na aktiváciu výrobcovi, následne mne. V krabici od hodiniek bol priložený list s týmto upozornením. Presne to som písal vyššie, neverím že by Norsku predávali fake