Breitling Cockpit B50

  • Akonahle ich Breitling prvy krat ukazal svetu, fascinovali ma.
    V minulosti som si par Quartz modelov od Breitling vyskusal a vsetko boli pohodone hodinky do nepohody.
    Skusal som aj Aerospace resp. Aerospace Evo, ale nemal som z nich dobry pocit. Boli na mna skratka mrnave a ploske.
    Verim, ze su to super hodiny o ktorych majitel ani nevie, ze ich ma na ruke. Ale ja CHCEM vediet a citim, ze hodiny na ruke mam. Inak ich pootlkam.
    Cockit B50 je osadeny novy Breitling superquartz in-house strojkom B50 v celotitanovom puzdre o velkosti 46mm a vyske 16,4mm
    Nie je to ziadne orezavatko, ale mam pocit ze mi na ruke sedia vcelku dobre.
    Indukcne nabijanie je calkom sranda. Vcera prisli, cely vecer som sa hral s alarmom, svietlim som si nimi v pivnici..a uroven baterie vobec neklesla.
    Avizovana vydrz na jedno nabitie je 1/2 roka .(snad za idealnych podmienok).
    Ja vam dam vediet, ako je to skutocne pri beznom pouzivani.
    Hodiny maju kvantum funkcii, s ktorymi sa aktualne zoznamujem.
    Krasny modry backlight a tradicne perfektny AR. Titanovy tah PRO III. a konecne WR100m
    Oproti mojim B-1 s 30m WR je to parada.
    http://www.breitling.com/en/models/prof…technical-data/





    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.