• Za mňa 5+5 je super, hlavne čo sa týka cena/kvalita. (Za mna lepší než diplomatico).

    watchnewbie inak tie fľaštičky čo sú k tomu, iný 🤢

    Ani som nevedel aky poklad mam doma ^^ To je este svadobny dar, uz 2r ho nechavam zriet v pivnici (po slovensky: uz 2r zapada prachom :D ). Ale uz sa blizi prilezitost ho vypit 8o

  • Za mňa 5+5 je super, hlavne čo sa týka cena/kvalita. (Za mna lepší než diplomatico).


    ⬆️ a tento je zas o level vyššie, keď bude možnosť vyskúšajte 👌

    Kirk &. Sweeney 23 a Riise Cadet. Z tých lacnejších Pampero Anniversario... ;)

  • Ja mám doma iba 5 ročný Ararat, okrem tej solery reservy ;(

    Ale dosť mi chutí...

    Ararat je vyrábaný vo veľmi slušnej kvalite a to vo všetkých vekových kategóriách,,, ;)

  • Za mňa 5+5 je super, hlavne čo sa týka cena/kvalita. (Za mna lepší než diplomatico).

    watchnewbie inak tie fľaštičky čo sú k tomu, iný 🤢

    https://drinkcentrum.sk/produkt/planta…OoaAhXwEALw_wcB

    ⬆️ a tento je zas o level vyššie, keď bude možnosť vyskúšajte 👌

    Ja skromne poviem ze uz som celkom dost rumov vyskusal a Plantation XO je v mojich favoritoch ;)

    To 5+5 ale su tusim ale 2 varianty...ale kazdopadne to mam na zozname

  • Mne stále rum nič nehovorí, sorry aale všetko mi smrdí ako tuzemák :D a chutí podobne 8oroky som mal rád dobrú whisky ale posledných pár už ani to, akurát ešte skladujem nejaké zbytky a rozdávam to čoby darček k narodkám :)

  • Kirk &. Sweeney 23 a Riise Cadet. Z tých lacnejších Pampero Anniversario... ;)

    Ten kirk som kupoval kamosovi na narodeniny...ale Pampero ma dajak chutovo nezaujalo ....v tej cene su aj lepsie rumy ....ale samozrejme 100 ludi 100 chuti.

    Ja by som v tej cene odporucil najstarsiu rumovu znacku na svete : mount gay black barrel (aj ked pozeram ze uz je o cosi drahsi , ja som ho kupoval este za cca 20 ci 22 eur)

  • Ohľadom rumikov odporúčam La Hechicera. Je to taký príjemný prehod z dosladzovaných k suchším rumom s dobrým cenovým pomerom. Ďalšia šmakocinka je Abuelo 12. Inak Dos Maderas 5+5 je tiež môj obľúbený

    La Hechicera som chcel teraz kupit ale som nestihol :D Nasiel som ho v jednych potravinach takmer z 10e zlavou ale samozrejme sa predal hned tych par kusov co tam mali.... Abuelo si pozriem :)