Breitling for Bentley GT3

  • Limitovaná edícia Breitling for Bentley GT3 je oslavou úspechov značky Bentley v motoristickom športe

    ... Hodinky mají titanové pouzdro o průměru 49 mm, safírové sklíčko s antireflexní vrstvou a jsou vodotěsné do 100 metrů. Jsou osazeny mechanickým strojkem Breitling caliber 27B s automatickým nátahem a chronografem. Strojek má 38 kamenů, pracuje na frekvenci 28.800 kmitů za hodinu, jeho rezerva nátahu je 44 hodin a má COSC certifikát chronometru...



    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Přeplácaný je slovo relativní :) stejně jako prázdný a nudný tříručky :)
    Mně spíš vadí chaos, kdy jeden subčíselník protíná druhý, to mi prostě jako ukázka čitelnosti nepřipadá, ale co, stejně všechno měřej počítače :)
    Tohle na ruce a káru v garáži bych jako kombinaci už nějak vydejchal.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Mne hlavne na všetkých Breitling for Bentley vadí ten štýl "teraz sa všetci pozerajte aké mám hodinky". Sú obrovské, okázalé, výstredné... Keby som bol nejaký rapper, alebo futbalista, možno by ma to zaujalo, ale nemyslím si, že by to boli hodinky pre distingvovaného gentlemana. Z celej série sa mi páčia iba Bentley Barnato 42.
    Auto je OK, to by som bral veľmi rád, ale na ruku radšej Chronomat B01 napríklad.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches