CARNOT Riviera Collection

  • CARNOT Riviera Collection

    Ten, komu nevadí quartzový strojek, má možnost nahlédnout na modelovou řadu francouzského výrobce hodinek, který v ní využívá kvalitní swiss stroj Ronda 706.4. Hodinky představují klasický elegantní model s komplikaceni kalendáře v kombinaci s měsíční fází. Docela mě překvapilo, jak elegantně hodinky navrhli, dýchá z nich na mně tradiční švýcarské pojetí tohoto stylu. Kdo nepoužívá winder a společenské hodinky si nasadí jen občas, má možnost zvolit některý z těchto modelů, aniž by se musel díky strojku namáhat s jeho nastavováním. Hodinky jsou v provedení pozlaceného ocelového pouzdra o skvělém společenském rozměru 40mm, výška je 8mm, takže nehrozí obavy z toho, jak vklouznou pod rukáv košile, řemínek má ve stěžejkách 20mm, u spony 18mm. Sklíčko je mírně klenutý safír. Vodotěsnost 50 metrů.

    Cena: momentálně platí tzv. pre-order price - 349 USD po uvolnění k sériovému prodeji je stanovená na 499 USD.


    • Official Post

    Mne sa celkom páči že je tam zobrazenie mesačnej fázy za takú cenu. :) Mám také predstavy, vlastniť niekedy hodinky s touto komplikáciou a tieto sú dosť zaujímavé. Tiež by som volil radšej tmavšiu variantu.