Hladam univerzalno-elegantne hodinky...

  • Já bych dal přednost Hamiltonu a Seiku před Orientem, myšleno obecně, protože místo tvého modelu od Orientu vidím:

    Resource Limit Is Reached

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Zdravím vás takže lug to lug na viewmaticoch by mal byť presne 54,57 ak som to správne pochopil z tejto správy : I get 54.57 at the absolute tips, as the ends of the lugs are angled.

    Je to len o pol centimetra viac ako na Steinoch no ako to ukáže nemám ani potuchy...:)

  • Zdravím vás takže lug to lug na viewmaticoch by mal byť presne 54,57 ak som to správne pochopil z tejto správy : I get 54.57 at the absolute tips, as the ends of the lugs are angled.

    Je to len o pol centimetra viac ako na Steinoch no ako to ukáže nemám ani potuchy...:)

    Tak způsebem telefon...obrázek...stáhnout...nastavit na průměr 44mm...mi vyšlo 54mm, což přikládám k minichybě díky ochraně korunky, takže ten tvůj údaj je OK, takže kdyby byla tvoje ruka těch min. 60mm, což podle tvých údajů je i víc, na každé straně Ti od konce nožiček zůstává cca minimálně půl centimetru. Po tomto zjištění se domnívám, že to je velikost pro Tebe. DOMNÍVÁM :) ...ale jo.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

    • Official Post

    Ja by som povedal že áno. Vyzerajú dobre aj na ťahu aj na koži.

  • To jsou ty 39mm??? Nedáš žádnej odkaz ani referenci a jak to má člověk hledat. Strojky by měly bejt stejný jak day-date od H tak i od T. Takže podle toho co se Ti víc líbí. To komentovat nebudu, to je věc každýho, jen je mi divný těch 39mm.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Je dobře, že hledáš dál, když už jsi u této velikosti, mrkni znovu na tu day-date Certinu, co jsem sem někde dával. A jestli chceš slyšet můj názor na design, hrozně mi tam tahá za oči to okno datumky a násilně vnucenej nápis automatic. Jedná se o snahu vyvážit dial, což je v tomto případě snaha nepotřebná a navíc i pokažená. Ale to je na vnímání jak jsem psal, každého z nás. Kdyby nechali normální okno datumky púro jedno číslo a nápis automatic dali do normálnější polohy, dalo by se na ně dívat,z mého pohledu - zdůrazňuju - takhle nedá.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • tyhle miluju furt :)

    Zdravím vidím že máš obvod zapästia cca ako ja tak sa ťa chcem opýtať kedže si fotil už dosť hodiniek a predpokladám že si ich mal aj na ruke tak by ma zaujímalo aký si mal pocit z hodiniek o priemere 38-40? Pôsobili na tvojej ruke ako dosť malé alebo sa to ešte dalo? Ďakujem :)

  • jak to mam ja - nosim hodinky i 42 mm, nejradsi okolo 44 mm, vetsi mi nevadi - klidne 48 mm
    mensi hodinky nosim jen vintage, treba Seiko 5 - 36 mm, pro bezne noseni to pro mne neni :)

  • Vďaka kibi za foto, ja krásu Eposiek nedokážem nafotiť, pre mňa sú to stále také hodinky, že už dlho netúžim po iných. Môj model je veľmi podobný a sú fakt úžasné.

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Asi zoberiem klasické certiny ds 1...asi..

    To sa pridávam k Mišovi, dobrá voľba.

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim