Hladam univerzalno-elegantne hodinky...

    • Official Post

    Pozri ich recenziu na youtube. Ten chlapík ma celkom veľké zápästie a nevyzerá to vôbec zle :)

    myslím že je to práve toto video --->

    External Content youtu.be
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    Toho automatu je to veru škoda.

    • Official Post

    Tak no ideálne to nie je to je fakt :mrgreen: ALE, radšej menšie hodinky na väčšej ruke, ako veľké na malej.

    • Official Post

    Presne toto som si povedal aj ja! Silno som teraz v tej fáze že chcem oblekovky :]

    • Official Post

    Dovolím si tvrdiť že skúsenosti nemá asi nik. Čo sa týka ohlasov čítal som len kladné. Zrejme ide o novú značku ktorá mala začiatky možno aj na kickstarteri alebo niečom podobnom. Na oficiálnej stránke to neuvádzajú a nejako zvlášť som po tom ani nepátral. Napriek tomu hodinky pôsobia luxusne už pri pohľade na balenie. Nik tu ešte nespomenul zadnú stranu ktorá dostala tiež veľmi príjemné gravírovanie :)

    @bejduko asi nimi zapôsobím na budúcoročných štátniciach :malin1:

    • Official Post

    Záleží aký máš štýl obliekania. Ak bežne chodíš v mikine a v tričku tak to k sebe nebude pasovať. Sú to elegantné hodinky a o tú zlatú vrstvu by som sa nejako nebál.

    • Official Post

    Ku košeli by sa hodili :) Každopádne na také každodenné nosenie skôr tie Hamiltony, tak ako píšeš.

  • 42mm, univerzály na všechno a všude, bonus jemná divers luneta, day date, na tahu, na řemen i na gumu ok.
    Hamilton Seaview Day Date Auto H37565131


    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

    • Official Post

    Podľa mňa je to zatiaľ asi to najhoršie. Nevravím že sú škaredé alebo zlé, no spojenie tých subciferníkov s open-heart nie je zrovna najlepšie. Nemôžem sa ubrániť pocitu takej "lacinosti". Preto za mňa nie.