Vtipy, nielen o hodinkach... :)

    • Official Post

    Dobré si dal :D Hokejová tématika nesklamala. Veru mohli sme hrať aj lepšie.. hádam o rok ;)

    • Official Post

    Také zo života :)

  • Mama volá učiteľke:
    "Nedávajte deťom úlohy z matematiky, kde stoji pivo 1,80 Kč. Manžel potom nemohol celú noc zaspať."
    :mrgreen:
    Ztratí se princ Bajaja v lese a vidí před sebou chaloupku.
    Zabouchá na ni, otevře mu hnusná ježibaba a říká:
    "Nazdar, ty debile!".
    "To bude asi nějakej omyl, já jsem princ Bajaja,
    ztratil jsem se v lese a potřeboval bych u Vás přespat".
    "Dobře, chceš spát se mnou na lavici a nebo s Mícou Fícou?"
    No, myslí si princ Bajaja, s tebou spát nebudu,
    Míca Fíca bude asi ta hnusná kočka, co má na krku, a tak odpoví:
    "Na lavici se vyspím".
    Ráno se probudí celý rozlámaný a jde se opláchnout ke studánce.
    Tam spatří slečnu nesmírné krásy a ptá se jí:
    "A kdo jsi Ty?"
    "Já jsem Míca Fíca a kdo jsi ty?"
    "Já jsem pěknej debil !!!"
    :mrgreen:


    Pojďme se raději věnovat hokeji, tentokrát se podíváme na reportérčin rozhovor po utkání s Finy:



    ... a před dnešním zápasem je nejlépe obrátit se k víře:


    Děkuji za pozornost a všem krásný víkend :super:

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Při pohřbu kondolující manželce: "Ale Váš manžel v rakvi vypadá dobře."
    Manželka: "To je tím, že už tři dny nepije!" :mrgreen:

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Dnes se podíváme na jeden průzkum, ke kterému se váže i následující obrázek:

    Přednášející k davu posluchačů: - Kdo z vás se dlouhodobě miluje každý den a nebo dokonce i víckrát denně?
    Zvedne se les rukou.
    -Tak vám je třeba gratulovat, vaše sexuální výkonnost je obdivuhodná. A kdo se miluje třikrát za týden?
    Opět se zvedne les rukou.
    -I vám mohu gratulovat. A kdo jednou týdně nebo dokonce jednou měsíčně?
    Několik rukou se zvedne.
    -Tady už to není nic moc, ale stále to může být horší - kdo se milujete jednou za rok?
    Zvedne se jediná ruka a za ní je vidět rozzářený obličej jednoho z posluchačů.
    -Tak to je špatné a vůbec nechápu, z čeho jste takový šťastný a rozzářený???
    ...Již zítra, již zítra :malin1:

    A slíbený obrázek:


    Druhý obrázek mi napovídá, ža ani technická neznalost by mi nebyla překážkou :P

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

    • Official Post

    toto je asi vtip :mrgreen:

    External Content youtu.be
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

  • Musej bejt stavěný pořádně Sub Aqua, fasovali je jeden čas i hokejisté, se kterými to jde ke dnu, jak je ale vidět, návrat k Tissotu našemu týmu moc nepomohl :mrgreen:

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

    • Official Post

    A tak zase nebolo to až také zlé, ovšek pokiaľ ich neukázal zboku 8|

  • Tak ono když smícháš 1000metrů WR s hodinkama, vylezou často všelijaký obludy a když přihodíš Invicta mega-maxi-ultrahrůza design, výsledek Tě nenechá na pochybách.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

    • Official Post

    To chápem ale tak sú značky ktoré majú hodinky s vysokou WR a nevyzerajú tak obludne. Invicta má aj pekné modely o tom po tom ale väčšina modelov ktoré som videl či už naživo alebo na nete, boli proste monštruózne obludy ::d

  • Včera som so svojimi kamarátkami vyrazila na večierok. Manželovi som povedala, že sa vrátim o polnoci. "Sľubujem ti, miláčik, že sa nevrátim ani o minútu neskôr!" vyhlásila som a vyrazila. Ale večierok bol fantastický. Drinky, tančeky, znovu drinky a znovu tančeky, ešte viac drinkov ... bolo to tak skvelé, že som zabudla na čas !!! Keď som sa vrátila domov, boli tri hodiny v noci. Vchádzam do bytu, ako myška otváram dvere a vtom počujem tú prekliatu kukučku v hodinách, ako Kuka trikrát! Keď som si uvedomila, že manžel sa pri tom kukane môže prebudiť, zakukala som sama ešte deväťkrát ... Bola som na seba veľmi pyšná a spokojná, že aj keď som ožratá ako delo, dostala som taký dobrý nápad - podarilo sa mi vyhnúť nepríjemnosti s manželom ...! Rýchlo som si ľahla a zaspávala s myšlienkou ako som inteligentný. Ráno počas raňajok sa manžel opýtal, kedy som sa vrátila z večierku. A tak hovorím, že presne o polnoci, ako som sľúbila. Nič nehovoril a ani nevyzeral, že by mal nejaké podozrenie. "To je skvelé, som zachránená!" pomyslela som si a utrela pot z čela. Manžel sa na mňa po chvíli vážne pozrel a hovorí: "Vieš, musíme vymeniť tie naše kukučkové hodiny." Zbledla som strachy a pýtam sa pokorne: "aaano? A prečo, miláčik?" A
    on na to: "Vieš, dneska v noci kukučka zakukala trikrát, potom - neviem, ako to urobila - vykríkla" Ó bože! ", Znova zakukala štyrikrát, vyvracal sa v predsieni, zakukala ešte trikrát a spadla smiechom na podlahu. Kuknula ešte raz,stúpila na mačku a prevrátila stolík v obývačke. Potom sa zvalila vedľamňa, a zakukala naposledy. A potom začala chrápať! "
    :)
    Ach ta příroda:

    :D
    ČR letí nový filmový trhák:

    :ghee:
    Jak se z kamaráda státi synem: KLIK

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1