Chronoswiss Sirius Artist Régulateur Jumping Hour

  • Chronoswiss Sirius Régulateur Jumping Hour

    Řada Sirius byla poprvé uvedena na trh v roce 2013 a okamžitě nastavila kvalitativní, estetické standardy mistrně zpracovaných hodinek s výrazným gilošováním na číselníku. Tento její nejnovější model se nyní zařazuje na její špici.
    Je nabízen ve dvou verzích...ocelové a s pouzdrem z 18- ti karátového červeného zlata.
    Na číselníku nalezneme indikaci skokem zobrazované hodiny v digitální podobě, centrální minutovou a malou vteřinovou ručičku.

    Strojek...C283, mechanický s automatickým nátahem, 27 kamenů, frekvence 28.800 kmitů za hodinu, rezerva nátahu 42 hodin

    Pouzdro...ocel, 18- ti karátové červené zlato, 40/10,35 mm, průhled na skeletizovaný rhodiovaný rotor, WR 30 m


    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

    • Official Post

    Táto komplikácia sa mi začína páčiť viac a viac. Hodinky s ňou su jemné a zaujimavé. Čonsa potvrdilo aj pri tomto modely. :)

  • Všetko parádne, výborná komplikácia.
    Nikto si nevšimol tie zvláštne nožičky? Sú dlhé, akoby tam nepatrili, veľká medzera medzi remeňom a púzdrom... zvláštne to vyzerá, neviem ako na ruke ale takto je to dosť divné.

  • tyhle hodinky (asi jsou jedine) obvykle neopousteji vitrinu v muzeu G-P, ja se k nim dostal jen proto, ze hlavni custod muzea byl rad, ze jsem je neprisel prepadnout... mel jsem na hlavne kuklu kvuli odleskum me plese na lunetach... :)

    fakt jsem do te doby netusil, ze komplikace jumping hour je az tak tradicni :)

  • to jo... ja uz to velmi casto moc nevnimam, ale u tohohle to bylo... jine... :)
    cela kolekce, co jsem tam fotil byla za cca 250 mio... :D

  • A neměl si přeci jen nutkavou touhu tu kuklu stáhnout víc přes obličej ::d

    Probíhá takové focení za zvláštních bezpečnostních opatřeních? nebo si vystačej s těmi běžnými, kterých i tak bude přehršel.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • ani ne... ja byl nervozni, jak to stihnu, nebylo na to moc casu, ale pak mi oznamili, ze druhy fotograf odpadl a muzu vyuzit jeho cas :)
    u tohohle konkretne bylo lidi jak psu... obchodaci, evropskej sef, custod muzea... a dva pistolnici. nastesti je Tada zabavil a ja se mohl soustredit na foceni. no jo, i s tema jejich bodyguardama byla celkem legrace - jsme jim na zacatku rovnou rekli s Tadou, ze jsme oba ozbrojeni... tak to vydejchavali :D