• usudil som, ze potrebujem na leto dake pekne farebne gumaky na moje potapky. Najma na SEIKO.
    ISOFRANE je super, ale 120+ USD sa mi uz davat nechcelo. Mam cierny a narazil som na toto.
    Je to skor typ..mozno dakto hlada daco podobne.

    No, dnes dorazili remene od Orbis Morgan......za bratu 18 USD super volba. postovne z HK zdarmaMam par ISOFRANE takze mozem porovnavat.V porovnani s ISO je citit, ze sa niekde setrilo, ale rozdiel je skutocne minimalny. Buckle...menej masivna, ale plne pouzitelna.Kvalita urcit lepsia ako podobne od Timefactors. V prvom rade super makke a tvarovatelne a v druhom rade....Timefactor boli ako magnet na prach. Tu je povrchova uprava na nerozoznanie od ISO..9 farebnych variant. ..

    vsetky su 22mm.. su aj vo variante 20mm

  • Keby som to nevidel na fotke neveril by som ako to tým béčkam perfektne sadne :super: Doslova si to pýtajú na leto :)

  • Ještě mě napadla jedna věc, o čínských gumových a plastových výrobcích a jejich nebezpečným vlivům na zdraví hlavně dětí, se dozvídáme z chemických a jiných testů ČOI, takovej test řemínků z těchto materiálů by nebyl od věci a to i u renomovaných značek. Možná bychom se divili.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Krásne farby a tým Béčkam to fakt sekne, mám rád takéto farebné variácie, takže za mňa super.
    Kukal som aj kožené čo majú v ponuke a tiež sú veľmi pekné