Čo máte dnes na ruke (hodinky)?

  • Nepochybne za to stáť môžu, ale v záplave iných potápiek "zvučnejších" značiek, častokrát s COSC certifikáciou v danej cenovej kategórii, je to za "microbrand" dooosť veľa peňazí ;)

    "Zvučná značka" - presne pomenované. Veľa peňazí sa dáva na to, aby ľudia kupovali meno. Pri všetkej úcte, akékoľvek diver od TAG Heuer či Breitling v tejto či o niečo vyššej cene nedosahujú kvalitu spracovania týchto hodiniek. A to mi prešlo rukami už ozaj veľa hodiniek. Tudor v ruke až tak nemám, tam si nedovolím súdiť. Kaliber od Damasko má oficiálnu odchýľku max +5 s/deň.

  • Tak som sa na to mrkol a ten diver ma cenovku podobnu Tudoru :D

    Znacka bola zalozena 2017 a odvolava sa na pradedka zakladatela ktory sice nebol hodinar, hodinky nikdy nevyrabal ale raz mal napad na cifernik so svojim menom. Cele to na mna posobi dojmom znacky ktora ma vacsinu produktu made in china a niekde v procese to "poskladaju" in germany... proste scam. Mozem sa mylit ale nenasiel som nic co by ma presvedcilo o opaku...

    Ked uz mensiu nemecku znacku tak za mna skor Nomos, Sinn, Damasko, Stowa, Hannhart, Laco a tak dalej. Su to legitimne hodinarske firmy s vlasnou vyrobou a vedia to za 30-50% nizsie ceny.

    Mýliš sa. Všetky diely sú z Nemecka alebo zo Švajčiarska. Kaliber im dodáva Damasko. Mám rád tebou zmienené značky, s Hanhart i Laco oficiálne pracujem, ale kvalita spracovania u NauticMaster je špičková. Lepšia ako u väčšiny značiek v tejto cene. Budem v spolupráci s viacerými predajcami robiť porovnania rôznych diver modelov, som zvedavý na výsledok.

  • Trh a nielen hodinový funguje podľa istých pravidiel a preto si napriek všetkým argumentom ohľadne kvality nemyslím, že je to dobrá stratégia,, že microbrand sa chce etablovať práve takto.

    Každopádne to nebude ľahké, ale držím palce a hodinky sa mi páčia.

  • Ked uz mensiu nemecku znacku tak za mna skor Nomos, Sinn, Damasko,

    Nehanim to ale tiez to tak dako vidim ^^napr. taky Nomos Club sport je ale podstatne viac muziky za podstatne menej penazi ;)

  • Fúúha 3,5k€ za mikrobrand je fakt úlet, to klobúk dole. Keď som pre 3 rokmi dal 1400€ za moje Monta Skyquest GMT tak som bol označený za chronomagora najväčšieho rangu, ale na teba sa veru nechytám :D

    Ako hodinky pekné o tom žiadna, ale nič špeciálne u nich nevidím, najmä za tú cenu. V tej cene by som už očakával lepší strojček, napr. za podobnú cenu Ward predával so strojčekom SH21 s 5dňovou rezervou.

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • "Zvučná značka" - presne pomenované. Veľa peňazí sa dáva na to, aby ľudia kupovali meno. Pri všetkej úcte, akékoľvek diver od TAG Heuer či

    Ako vravim, nehanim to, Damasko kaliber je fajn, ale aj keby to s dielmi hodiniek bolo ako vravis ( myslim ze s urcite s vynimkou puzdra, tahu…), snazit sa s microbrandom etablovat na trhu s cenovkou 3k+, na to treba riadne gule 8) , a ako pise SeikoSan , ked uz kaliber Damasko tak rovno celé Damasko, príp. Nomos s vlastnymi kalibrami a nespochybnitelnou kvalitou spracovania ;) ale drzim palce, ja by som za to peniaze nedal, a to uz mi rukami preslo toho celkom habadej 8o

  • Diablo1st akurat ze on nam to tu podsuva lebo to predava

    madmax no ja to jednoznacne hanim… mozno nie znacku ako taku, ale takyto produkt placement je mi na fore proti srsti. Tvari sa ako normalny uzivatel fora a podsuva nam produkt na ktorom chce profitovat.

    Kasper si predajca? Ak ano rob to prosim transparentne… meno firmy, ico, predajna, e-shop… what ever you have.

  • Predať? Tu? A komu?

    Veď sem chodí 20 ľudí dohromady a ani jeden nie je cieľovka pre mikrobrand za 3,5k€ :D

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Diablo1st akurat ze on nam to tu podsuva lebo to predava

    madmax no ja to jednoznacne hanim… mozno nie znacku ako taku, ale takyto produkt placement je mi na fore proti srsti. Tvari sa ako normalny uzivatel fora a podsuva nam produkt na ktorom chce profitovat.

    Kasper si predajca? Ak ano rob to prosim transparentne… meno firmy, ico, predajna, e-shop… what ever you have.

    Ak by som ich tu predával, napísal by som to jasne :)

  • by som poprosil, aby si ma nepodcenoval :D :D

    Roman mal si okuliare keď si pozeral na cenovku? Sa mi vidí, že si jednu nulu prehliadol, to nie je 350€ ale 3500€ :D

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.